Sponzorujeme

PripravkaSK_Solnice
Fotbalová přípravka SK Solnice

Nejmladší fotbalový potěr z SK Solnice od jara hraje v barvách Auto SAS. Jsme velmi hrdí na naše malé sportovce, kteří hájí naše barvy. Kluci se účastní řady turnajů ve své třídě a rozhodně se mezi ostatními týmy neztrácejí. Další Panenkové a Ronaldové jsou na startu. Dnes v přípravce, zítra v lize!
Od roku 2015 pořádáme spolu s SK Solnice turnaj o putovní pohár AUTOSAS CUP.

 
Poláčkovo léto
Poláčkovo léto

Poláčkovo léto je divadelní festival pořádaný na počest rychnovského rodáka – spisovatele, novináře a humoristy Karla Poláčka. Tradičně se koná v Rychnově nad Kněžnou na přelomu června a července. Festival probíhá v netradičních prostorách města a jeho okolí. Součástí festivalu jsou také koncerty v rychnovských kostelích a synagoze.

Letos jsme si "za své" vyvolili představení CHAPLIN v podání MD Mladá Boleslav. Byla to dobrá volba! Skvělé herecké výkony a složitý životní příběh jedné herecké ikony. 

2015 |

 
Carmina
Rychnovský dětský sbor Carmina

Carmina není jen zájmový kroužek, ale systém, který poskytuje dětem hudební vzdělání. Některé děti profesně ovlivnil (úspěšné přijímací zkoušky na VŠ, konzervatoře, PF), jiným pomohl třeba jen k tomu, že si kdekoli a kdykoli budou moci s radostí a z plných plic zazpívat a nemusí se při tom červenat. Je to dobrá příležitost pro každého, kdo chce svůj volný čas trávit užitečným a krásným způsobem.

 
FCB_Dobre
FBC Dobré

FBC Dobré je úspěšný florbalový ženský tým. V sezóně 2014-2015, která končila posledním turnajem 12.4.2015 v Pardubicích, vybojovaly hráčky 3. místo v 2.lize žen. Fandíme a přejeme jim, aby se příprava na další sezóny vydařila a my byli svědky dalších úspěchů mladého nadějného týmu.

 

UnescoKlub_Solnice

Unesco klub Solnice

Unesco klub Solnice je nezisková společnost - spolek, jehož cílem je zapojit co nejvíce svých spoluobčanů do společných sportovních a kulturních aktivit. Z jeho bohaté historie můžeme jmenovat šachové turnaje, turnaje v kuželkách, spolupořádání Solnické solné stezky - tradičního turistického pochodu či Solnické loučení s létem.

Image 0 -
Image 1 -
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.