Předváděcí dny Auto SAS

 KONTAKT | HISTORIE

Tradiční předváděcí dny Auto SAS jsou pravidelnou každoroční akcí, na které si přijdou na své všichni - milovníci komunální i manipulační techniky.

  Auto SAS

Stále populární multikáry

Přehlídka modelů komunální techniky zn. Multicar od M25, přes M26, M27, Fumo až po nejnovější Multicar M31 a Multicar M27 Compact. Každý vystavený model je možné si nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. Multikáry jsou univerzální. Pro zajištění "univerzálnosti" je možné modely vybavit nástavbami pro jakékoli roční období - aktuálně kartáči pro zametání, mycími lištami a zkrápěcím zařízením pro čištění komunikací, nástavbami pro zalévání květin, čištění dopravních značek, sekacími nástavbami pro údržbu trávníků nebo příkopů, ale i kartáči pro zametání spadaného listí, pro zimní období sněhovými pluhy, sypači či zimními kartáči a frézami. Prohlédnout si lze nesené i tažené štěpkovače, kontejnerové nástavby pro svoz různých druhů odpadu, celoroční zametací kartáče, mycí lišty, frézy na pařezy, vysavače listí a hrubých nečistot atd. Je toho opravdu hodně. Na minulých Předváděcích dnech byl velký zájem o techniku pro zpracování dřevní hmoty zn. Laski, především o již jmenované vysavače hrubých nečistot, frézy na pařezy či štěpkovače

I letos si budete moci prohlédnout i vyzkoušet svahové sekačky Spider.

Zabydlená novinka v nabídce - užitková vozidla ISUZU

V loňském roce to byla novinka, letos již máme více zkušeností. Můžeme čerpat již z realizovaných projektů. Zajímavý je třeba model ISUZU M21 do 3,5 t, ale vybírat můžete z celé šíře sortimentu ISUZU, tedy od 3,5 do 14 t.

Hako Citymaster pro čisté prostředí

Obdobně univerzální jsou i čisticí stroje zn. Hako Citymaster - Citymaster 1200, Citymaster 1250 či nejnovější modely Citymaster 600 a 1600. I tyto stroje lze vybavit příslušnou nástavbou pro jakoukoli roční dobu. Pro jaké účely je možné tyto stroje použít a jak snadná je příprava stroje či výměna nástavby Vám rádi předvedeme a vysvětlíme. Pro představu poslouží ale i krátká videa výrobce těchto univerzálních čisticích strojů:

Hako - to jsou ale i menší čisticí a mycí stroje.

V neposlední řadě jsme naši nabídku rozšířili v duchu "Vše pod jednou střechou" i o úklidové vozíky a příslušenství.

Všechny stroje na Předváděcích dnech jsou připravené také pro praktické vyzkoušení.

Manipulační technika TOYOTA

V loňském roce jsme se stali oficiálně dealerem koncernu Toyota Material Handling Group (TMHG). Ač šlo pouze o přesun k prémiové značce Toyota od dosud zastoupené značky CESAB, také člena skupiny Toyota, šlo o změnu velmi výraznou. Umožnila nám rozšířit nabídku o další modely a nejmodernější technologická řešení, která nižší řada CESAB nenabízí. Zaměřujeme se na manipulaci s materiálem ve všech možných variantách - od nejjednodušší ruční manipulační techniky, jako jsou ruční paletové vozíky, zakladače, nízkozdvižné vozíky až po vysokozdvižné vozíky pro náročné provozy, elektrické i se spalovacím motorem

Terénní vysokozdvižné vozíky Samuk

Terénní vysokozdvižné vozíky Samuk jsou již prověřené dvěma zimami a jsou výtečnou variantou pro manipulaci v náročném terénu.

V areálu máme polygon a zakládací regály s materiálem, které můžete během Předváděcích dnů využít pro vyzkoušení techniky i řidičských schopností. Připraveni budou též instruktoři - školitelé, aby Vám poradili triky, jak rychle, úsporně a hlavně bezpečně řídit motorové vozíky.

Životní prostředí

Stále větší důraz je kladen na vliv techniky na životní prostředí - co nejnižší dopad, to je oč tu běží! V hledáčku našeho zájmu jsou tedy i alternativní pohony, využívání elektrické energie u manipulační techniky, a to i v té nejtěžší kategorii s nosností až 8 tun. Správná údržba trakčních akumulátorů a jejich hospodárné využití, pravidelné údržby, regenerace a repase, i to má nezanedbatelný vliv na kvalitu životního prostředí. Tipy pro Vás má v záloze S-bat. Asi nejvíce diskutovaným tématem poslední doby jsou li-ionové baterie a jejich přínos nejen pro životní prostředí, ale i pro ekonomiku provozu.

Náhradní díly a příslušenství

Nedílnou součástí zájmu všech, kdo provozují manipulační či komunální techniku, jsou náhradní díly. Radikálně jsme rozšířili kapacity skladů pro náhradní díly a příslušenství pro komunální a manipulační techniku různých značek (Multicar, Hako, CESAB, Desta, Linde, BT, Toyota, Hyster, Jungheinrich, Still atd.), abychom byli schopni uspokojit všechny požadavky klientů. Neustále pracujeme na zlepšení nákupního procesu a připravujeme také nový e-shop náhradních dílů.

Pronájem

Velmi oblíbenou službou je možnost pronájmu čisticí techniky Hako, vysokozdvižných vozíků a nejnověji vysokozdvižných pracovních plošin. Neustále modernizujeme a rozšiřujeme flotilu nájemních strojů. Od začátku roku se flotila opět rozrostla, a to nejen o vysokozdvižné vozíky zn. Toyota, ale též pracovní vysokozdvižné plošiny jak nůžkové, tak kloubové. Nyní si můžete vypůjčit i pracovní plošiny vhodné do terénu, a to s maximální pracovní výškou až 18 m.  Veškeré nájemní stroje jsou podrobovány pravidelným technickým prohlídkám a pokud se rozhodnete pro pronájem stroje na kratší i delší dobu, můžete si být jisti, že stroj je při předání v naprostém pořádku. Zajišťujeme také dopravu strojů do místa určení a zaškolení obsluhy. O dopravu se stará zcela nový traktor Zetor Major, tahač Volvo Truck a terénní Land Rover.

Pohoda

V neposlední řadě musíme jmenovat též příjemné posezení a povídání, nejen o tématech odborných. Již tradičně je pro Vás připravena naše malá restaurace, kterou má na povel léty prověřená firma Hostinec u Hubálků.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.