Předváděcí dny Auto SAS

 KONTAKT | HISTORIE | REGISTRACE

Tradiční předváděcí dny Auto SAS jsou pravidelnou každoroční akcí, na které si přijdou na své všichni - milovníci komunální i manipulační techniky.

 Pozvánka_web

Pokud jste se rozhodli k návštěvě, prosíme, registrujte se na některý z předváděcích dnů a uveďte počet osob, abychom mohli zajistit občerstvení a pohodlí pro všechny návštěvníky, nejpozději do 25. května 2018.


  Auto SAS

Stále populární multikáry

Přehlídka modelů komunální techniky zn. Multicar od M25, přes M26, M27, Fumo až po nejnovější Multicar M31 a Multicar M27 Compact. Každý vystavený model je možné si nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. Multikáry jsou univerzální. Pro zajištění "univerzálnosti" je možné modely vybavit nástavbami pro jakékoli roční období - aktuálně kartáči pro zametání, mycími lištami a zkrápěcím zařízením pro čištění komunikací, nástavbami pro zalévání květin, čištění dopravních značek, sekacími nástavbami pro údržbu trávníků nebo příkopů, ale i kartáči pro zametání spadaného listí, pro zimní období sněhovými pluhy, sypači či zimními kartáči a frézami. Prohlédnout si lze nesené i tažené štěpkovače, kontejnerové nástavby pro svoz různých druhů odpadu, celoroční zametací kartáče, mycí lišty, frézy na pařezy, vysavače listí a hrubých nečistot atd. Je toho opravdu hodně. Na minulých Předváděcích dnech byl velký zájem o techniku pro zpracování dřevní hmoty zn. Laski, především o již jmenované vysavače hrubých nečistot, frézy na pařezy či štěpkovače

I letos si budete moci prohlédnout i vyzkoušet svahové sekačky Spider.

Zabydlená novinka v nabídce - užitková vozidla ISUZU

V loňském roce to byla novinka, letos již máme více zkušeností. Můžeme čerpat již z realizovaných projektů. Zajímavý je třeba model ISUZU M21 do 3,5 t, ale vybírat můžete z celé šíře sortimentu ISUZU, tedy od 3,5 do 14 t.

Hako Citymaster pro čisté prostředí

Obdobně univerzální jsou i čisticí stroje zn. Hako Citymaster - Citymaster 1200, Citymaster 1250 či nejnovější modely Citymaster 600 a 1600. I tyto stroje lze vybavit příslušnou nástavbou pro jakoukoli roční dobu. Pro jaké účely je možné tyto stroje použít a jak snadná je příprava stroje či výměna nástavby Vám rádi předvedeme a vysvětlíme. Pro představu poslouží ale i krátká videa výrobce těchto univerzálních čisticích strojů:

Hako - to jsou ale i menší čisticí a mycí stroje.

V neposlední řadě jsme naši nabídku rozšířili v duchu "Vše pod jednou střechou" i o úklidové vozíky a příslušenství.

Všechny stroje na Předváděcích dnech jsou připravené také pro praktické vyzkoušení.

Manipulační technika TOYOTA

V loňském roce jsme se stali oficiálně dealerem koncernu Toyota Material Handling Group (TMHG). Ač šlo pouze o přesun k prémiové značce Toyota od dosud zastoupené značky CESAB, také člena skupiny Toyota, šlo o změnu velmi výraznou. Umožnila nám rozšířit nabídku o další modely a nejmodernější technologická řešení, která nižší řada CESAB nenabízí. Zaměřujeme se na manipulaci s materiálem ve všech možných variantách - od nejjednodušší ruční manipulační techniky, jako jsou ruční paletové vozíky, zakladače, nízkozdvižné vozíky až po vysokozdvižné vozíky pro náročné provozy, elektrické i se spalovacím motorem

Terénní vysokozdvižné vozíky Samuk

Terénní vysokozdvižné vozíky Samuk jsou již prověřené dvěma zimami a jsou výtečnou variantou pro manipulaci v náročném terénu.

V areálu máme polygon a zakládací regály s materiálem, které můžete během Předváděcích dnů využít pro vyzkoušení techniky i řidičských schopností. Připraveni budou též instruktoři - školitelé, aby Vám poradili triky, jak rychle, úsporně a hlavně bezpečně řídit motorové vozíky.

Životní prostředí

Stále větší důraz je kladen na vliv techniky na životní prostředí - co nejnižší dopad, to je oč tu běží! V hledáčku našeho zájmu jsou tedy i alternativní pohony, využívání elektrické energie u manipulační techniky, a to i v té nejtěžší kategorii s nosností až 8 tun. Správná údržba trakčních akumulátorů a jejich hospodárné využití, pravidelné údržby, regenerace a repase, i to má nezanedbatelný vliv na kvalitu životního prostředí. Tipy pro Vás má v záloze S-bat. Asi nejvíce diskutovaným tématem poslední doby jsou li-ionové baterie a jejich přínos nejen pro životní prostředí, ale i pro ekonomiku provozu.

Náhradní díly a příslušenství

Nedílnou součástí zájmu všech, kdo provozují manipulační či komunální techniku, jsou náhradní díly. Radikálně jsme rozšířili kapacity skladů pro náhradní díly a příslušenství pro komunální a manipulační techniku různých značek (Multicar, Hako, CESAB, Desta, Linde, BT, Toyota, Hyster, Jungheinrich, Still atd.), abychom byli schopni uspokojit všechny požadavky klientů. Neustále pracujeme na zlepšení nákupního procesu a připravujeme také nový e-shop náhradních dílů.

Pronájem

Velmi oblíbenou službou je možnost pronájmu čisticí techniky Hako, vysokozdvižných vozíků a nejnověji vysokozdvižných pracovních plošin. Neustále modernizujeme a rozšiřujeme flotilu nájemních strojů. Od začátku roku se flotila opět rozrostla, a to nejen o vysokozdvižné vozíky zn. Toyota, ale též pracovní vysokozdvižné plošiny jak nůžkové, tak kloubové. Nyní si můžete vypůjčit i pracovní plošiny vhodné do terénu, a to s maximální pracovní výškou až 18 m.  Veškeré nájemní stroje jsou podrobovány pravidelným technickým prohlídkám a pokud se rozhodnete pro pronájem stroje na kratší i delší dobu, můžete si být jisti, že stroj je při předání v naprostém pořádku. Zajišťujeme také dopravu strojů do místa určení a zaškolení obsluhy. O dopravu se stará zcela nový traktor Zetor Major, tahač Volvo Truck a terénní Land Rover.

Pohoda

V neposlední řadě musíme jmenovat též příjemné posezení a povídání, nejen o tématech odborných. Již tradičně je pro Vás připravena naše malá restaurace, kterou má na povel léty prověřená firma Hostinec u Hubálků.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.