Komunální vozidla ISUZU

ISUZU  M21
Společnost Auto SAS s.r.o. působí v oblasti komunální techniky již téměř 25 let. Zabýváme se prodejem nových i použitých modelů především komunální techniky zn. Multicar, univerzální nosiče nástaveb, které lze přizpůsobit různým aplikacím.


Jako vhodný doplněk sortimentu jsme uvítali možnost nabídnout Vám komunální vozidla zn. ISUZU - nejde o náhradu vozidel Multicar, ale o rozšíření nabídky o další modely, které Multicar nenabízí.

Dodávají se v různých velikostech a nosnostech, v provedení valník, skříň, sklápěč nebo kontejnerový nosič a s kabinou pro 3 až 7 osob, podle Vašich potřeb.

Vozidla ISUZU se mohou pochlubit nejširším výběrem kabin na trhu: kabina Easy a kabina Comfort, k dispozici ve verzi Single, jsou trojmístné a kabina Crew je šestimístná až sedmimístná.

Kabina EASY byla projektována pro uživatele, kteří potřebují úzkou kabinu s maximální manévrovací schopností i v omezených prostorech. Tato kabina je k dispozici pro modely s nosností až 5 t.

Kabina COMFORT je šiřší a je sériově vybavena doplňky jako např. elektricky nastavitelnými vyhřívanými zpětnými zrcátky a airbagem spolujezdce.

Pro ty uživatele, kteří potřebují pro svou práci cestovat s více než 3 osobami, nabízí ISUZU kabinu CREW pro 6 osob - model EASY - nebo dokonce pro 7 osob - model COMFORT.

Všechny kabiny byly navrženy tak, aby umožnily co nejpohodlnější nastupování a vystupování.

Kabiny ISUZU

Nabízíme kompletní výrobní sortiment ISUZU v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Nyní představujeme zástupce jednotlivých řad:


Zaujala Vás nabídka a potřebujete více informací? Kontaktujte nás.

Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.