Pronájem čistící techniky

Hako_pronajem

malá čisticí technika a univerzální čisticí stroje hako

Dalším produktem, který společnost Auto SAS nabízí do nájmu, jsou výrobky značky HAKO. Jedná se o úklidovou a čisticí techniku a jako autorizovaný dealer této značky nabízíme novou nebo repasovanou techniku. Nedílnou součástí nabídky je i pronájem celé řady výrobků malé čisticí techniky, která má všestranné využití jak uvnitř objektů, veřejných či průmyslových, tak i na venkovních prostranstvích měst, parků, sportovišť atd. Se stroji lze provádět různé operace.

S ohledem na velikost uklízené plochy doporučíme vhodný model odpovídající velikosti a výkonu.

Pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem zajistíme techniku s odpovídajícím servisem a splňující požadované technické parametry.

Pro každého zákazníka zpracujeme individuální nabídku dle jeho potřeb a požadavků. Z důvodu vytipování vhodné techniky na konkrétní velikost plochy a podmínky použití je třeba počítat s delší dodací lhůtou.

 male_cistici_Hako

AKCE na pronájem podlahového mycího stroje HAKO SCRUBMASTER B45CL

Pronajem_SweepmasterB45CL 

Univerzální stroje HAKO Citymaster

K pronájmu nabízíme repasované stroje Citymaster 1200 nebo nové stroje Citymaster 1250 či Citymaster 600. Uvedené modely jsou na trhu úklidové a komunální techniky na samém vrcholu a svým výkonem překonávají představy provozovatele.

Díky své velikosti, manévrovatelnosti a možnosti překonávání terénních nerovností je jejich využití téměř neomezené. Dokáží nejen zametat a vysávat, ale s dalším příslušenstvím mohou odklízet sníh, ošetřovat posypem nebo udržovat travní plochy. Nájemné podmínky jsou obdobné jako u vozidel Multicar, a to jak v technické, tak i časové přípravě.

2

Cílem je nabídnout klientovi možnost využití špičkové techniky za předpokladu nízkých vstupních investic s pravidelnými měsíčními splátkami, servisem a možností odkupu stroje po skončení pronájmu.

Na každý pronájem je uzavřena smlouva, kde jsou specifikovány všechny požadavky na stroj, práva a povinnosti pronajímatele a nájemce, případně je stanovena odkupní cena.

Pro pronájem jsou využívány stroje starší, repasované i nové, záleží pouze na přání zákazníka a jeho finančních možnostech. Nástavby jsou dodávány převážně nové.

Stroj je předán nájemci v rozmezí od 2 do 3 měsíců od uzavření smlouvy s ohledem na dodací lhůty požadované techniky.

Výhody pronájmu čisticí techniky HAKO:

  • odpovídající technika s možností autorizovaného servisu
  • možnost následného odkupu stroje po skončení doby pronájmu za výhodnou cenu

V současné době nabízíme také krátkodobý pronájem zametacího stroje Hako Citymaster 1200 pro jednorázové a krátkodobé úkoly, vč. dopravy a zaškolení obsluhy.

Model Typ Výkon [m2/h] / určení
Hako Citymaster 1600 komunální vozidlo pro údržbu velkých ploch, sportovišt rozlehlých areálů, hal, parkovišť a komunikací, objem nádrže na nečistoty 2 m3
Hako Citymaster 1200 komunální vozidlo pro údržbu velkých ploch, sportovišt rozlehlých areálů, hal, parkovišť a komunikací 1 m3
Hakomatic B750R sedící obsluha až 4 500 / větší plochy, areály
Hakomatic B530 chodící obsluha, el. pohon až 2385 / haly, prodejny, apod.
Sweepmaster M600 chodící obsluha, manuální až 2300 / malé vnitřní i venkovní plochy

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -

Zaujala Vás možnost pronájmu čisticího stroje? Kontaktujte nás:
Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Pronájem strojů
dispečink: 777 700 612

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.