Technické kontroly na vysokozdvižné vozíky, komunální vozidla Multicar

3

Novela ČSN 26 88 05 určuje povinnost provádět technické kontroly motorových vozíků.
Tato norma také určuje kvalifikační předpoklady a pravidla pro jejich provádění.

Firma Auto SAS s.r.o., jako certifikované zkušební místo, všechny tyto kvalifikační předpoklady splňuje, a proto Vám můžeme nabídnout naše služby i v této oblasti:

Kvalifikaci pro provádění technických kontrol prokazuje naše společnost:

  • certifikátem kontrolního technika KT 020 vydaného Certifikačním orgánem pro certifikaci osob při ČSNM
  • certifikátem ČSN EN ISO 9001: 2008

1

Pro spolehlivou a bezchybnou kontrolu je samozřejmě nezbytně nutné technické zázemí. I po této stránce nabízíme našim zákazníkům maximálně profesionální přístup, a proto jsme naše kontrolní místo vybavili moderní a spolehlivou měřící technikou, jako jsou např.:

  • kalibrovaná měřidla
  • tenzometrický snímač VT 4310 s vyhodnocováním zařízení (pro kontrolu těsnosti a správnosti seřízení hydraulické soustavy)
  • decelometr VZM 100 (pro měření brzdného zpomalení v závislosti na čase)

Revize LPG zařízení

Díky tomu, že naše společnost je také majitelem osvědčení P/095/05/LPG/Ke/98, nejsou ani revize pohonů LPG pro naše kontrolní místo žádným problémem a našim zákazníkům nabízíme úplný servis včetně poradenství i v tomto oboru.

2 - kopie

Rychlý kontakt

Servis strojů a baterií
Dispečink: 777 700 604

Školení řidičů:
Jiří Křepela: 777 700 613

Ostatní služby
recepce: 494 590 100

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.