Manipulační technika Toyota/BT

Toyota
manipulační technika toyota/bt

Oficiálně zastupujeme zn. Toyota/BT v našem regionu. Potřebujete-li spolehlivý vysokozdvižný, nízkozdvižný nebo snad paletový či vychystávací vozík, pak jste tu správně. Nabízíme celou šíři sortimentu tohoto výrobce.

Nabízíme komplexní služby, tedy nejen dodávku nového stroje, ale také servisní služby, náhradní díly a příslušenství, pravidelné technické kontroly a školení obsluhy motorových vozíků.

Kromě nových strojů u nás můžete poptávat i stroje použité nebo repasované. Tyto stroje dodáváme po celé České republice.

Nemáte-li představu, jaký stroj by byl do Vašeho provozu ten nejlepší, rádi Vám poradíme. V oblasti manipulační techniky se pohybujeme již více než 20 let a nějaké zkušenosti tedy máme. Poradíme nejen s výběrem techniky, ale i s uspořádáním a vybavením hal regálovými systémy pro bezpečný a ekonomický provoz.

Nabídka strojů zn. Toyota/BT je široká a zahrnuje následující skupiny strojů. Připravujeme přehlednou nabídku všech strojů, ale ještě na tom musíme chvíli pracovat.

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli požadavkem na manipulační techniku. Budeme se Vám osobně věnovat. Těšíme se na Vás!

RUČNÍ PALETOVÉ VOZÍKY
NÍZKOZDVIŽNÉ VOZÍKY
ZAKLADAČE ELEKTRICKÉ
VYCHYSTÁVACÍ VOZÍKY
RETRAKY
VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELEKTRICKÉ
VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY SPALOVACÍ
VNA VOZÍKY
TAHAČE
PŘÍPOJNÉ VOZÍKY
AUTOMATICKÉ SYSTÉMY
MANUÁLNÍ VOZÍKY
REGÁLOVÉ SYSTÉMY

Nakoukněte do naší aktuální nabídky, tyto stroje jsou skladem a k okamžitému odběru. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat:


Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Petr Vyčítal: 777 700 603 
Jan Voltr: 777 700 633

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Miloš Gajda: 777 700 605
David Reichl: 777 700 621

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.