HAKO CITYMASTER

1

Společnost Auto SAS s.r.o. nabízí také prostorově výhodné komunální stroje Hako Citymaster. Auto SAS s.r.o. je oficiální zástupce této značky v regionu Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Naším cílem je vždy poskytovat komplexní služby, zahrnující poradenství před nákupem, nabídku strojů, pevný i mobilní servis, technické prohlídky, pronájem a případně i výkup použité techniky.

Komunální vozidla HAKO Citymaster vynikají svým poměrem cena/výkon. Jedná se o moderní, ergonomicky optimalizované stroje se snadnou obsluhou. Snížený specifický půdní tlak nezatěžuje dlažbu a vozidla jsou šetrná k životnímu prostředí. Proto jsou vhodná pro využití v obcích a městech pro správu svěřených ploch - komunikací, pěších zón, parků, sportovišť apod.

Vozidla HAKO Citymaster jsou extrémně obratná především díky použití nového kloubového systému řízení. Svou konstrukcí vozidla Hako Citymaster umožňují zametání lehkého odpadu jako je spadané listí, papíry, nedopalky, plastové tácky, dózy od nápojů, běžný prach apod. Jsou tedy vhodná pro úklid center měst, pěších zón či menších areálů. Vynikají všestranností a robustní konstrukcí, příjemným designem a dlouhodobě nízkými náklady na provoz a údržbu. Díky těmto svým vlastnostem je ocení především obce a technické služby.

V případě, že nemáte zájem o nový stroj a stačil by Vám repasovaný, pak neváhejte a podívejte se do naší aktuální nabídky.

6

Citymaster 600

Hako Citymaster 600 je multifunkční stroj, který spojuje mnoho předností a funkcí v kompaktních rozměrech. Menší šířka a výborná ovladatelnost umožňuje použití i v nejstísněnějších místech. Univerzální nosič nářadí s rychloupínacím systémem a možností mnoha nástaveb je ideálním a hlavně ekonomickým řešením pro údržbu měst a obcí.

5

Citymaster 1250

Hako Citymaster 1250 je univerzální stroj, který je navržen především pro úzké a členité prostory, kde je zapotřebí velký výkon. Konstrukce stroje HAKO Citymaster 1250 umožňuje nejrůznější způsoby využití a aplikaci mnoha přídavných zařízení. Zejména v malých prostorech jsou velkou předností jeho obrysové rozměry a podvozek s odpruženým kloubovým mechanizmem, který zajišťuje vynikající obratnost stroje. Systém odpružení dovoluje stroji Hako Citymaster překonávat i větší nerovnosti (silniční obrubníky) a celkově zvyšuje bezpečnost jízdy po silnici. Jak je patrné již z názvu - HAKO Citymaster 1250 - stroj byl navržen speciálně pro údržbu měst a malých areálů. Velký důraz byl kladen na snadnou obsluhu a jednoduché ovládání.

Citymaster 1600

citymaster 1600

Profesionální čisticí stroj s rozmanitými pracovními možnostmi - to je Hako Citymaster 1600. Tento model je kombinací mnoha předností a funkcí, které jsou obvyklé pro větší čisticí stroje. Přesto si však uchovává povolenou celkovou hmotnost 3,5 t a může být tak schválen jako samojízdný pracovní stroj a řídit ho mohou i řidiči s oprávněním skupiny B.
Velký důraz byl kladen na ergonomické aspekty stroje a bezpečnost- prostorný a pohodlný pracovní prostor, vynikající výhled do okolí i na pracovní nástavby, nízká hladina hluku a integrovaný řídicí panel, díky kterému má operátor vše pod kontrolou.

Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.