Změna cen servisních služeb

03.01.2018

V souvislosti s minimální nezaměstnaností a politkou náboru pracovních sil v naší oblasti jsme v zájmu zachování vysoké kvality našich služeb museli přistoupit k úpravě cen servisních úkonů.

Od 1.1.2018 tedy platí nový ceník.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpoví vedoucí pevného i pojízdného servisu Auto SAS.

Motorem české ekonomiky je v současné době automobilový průmysl, který i v naší oblasti má zásadní roli. A co z toho pro nás, pro automotive sousedy, vyplývá? Výrobní závod Škoda AUTO Kvasiny a jeho dodavatelé se neustále předhání v náboru nových zaměstnanců i ve zvyšování mezd. Při takto malé nezaměstnanosti zde ale ve své podstatě žádné volné lidské zdroje nejsou, v našem kraji opravdu už nepracuje jenom ten, kdo nemůže nebo nechce. Dochází tedy k přetahování zaměstnanců z jiných oborů, škol a především z menších firem. Standardem je též zaměstnávání cizích státních příslušníků, a to nejenom z EU, ale i z Asie, v poslední době z Indie a Vietnamu. Cizojazyční zaměstnanci nejsou překážkou, pokud s nimi koncový klient nepřichází do styku.

V námi nabízených službách je ovšem situace úplně jiná. Výchova dobrého, samostatného a odborně zdatného servisního technika nám trvá roky, a navíc si opravdu neumíme představit, že bychom ke svým klientům posílali mechanika, který nemluví česky a není schopen se se zákazníkem domluvit. Co nám tedy zbývá? Máme jedinou reálnou možnost, a to přizpůsobit se dnešnímu trendu zvyšování mezd a svým lidem mzdu zvýšit, přizpůsobit se okolí. Bohužel cesta výrazného zvýšení produktivity práce v této oblasti již není zásadně možná, a tedy jedinou naší možností je cesta zdražení našich služeb. Tento nepopulární krok jsme naposledy volili na přelomu let 2014/2015. Z těchto letopočtů vidíte, že jsme statečně bojovali dlouho, ale další období již se stávajícím ceníkem servisních služeb není možné. Ze dvou možných variant – zachování současných cen za cenu ztráty servisních techniků a zdražení našich služeb, zvýšení mezd a pokračování v servisní činnosti - logicky volíme tu druhou. V průběhu 1. čtvrtletí roku 2018 zdražujeme naše servisní služby o cca 13% - viz nový ceník služeb 2018. Pevně věřím, že naše stanovisko pochopíte, jelikož se domníváme, že i Vy čelíte podobné situaci a bohužel jiné řešení situace v tuto chvíli neexistuje.

Dovolte, abychom Vám na závěr poděkovali za dosavadní spolupráci a za dlouhodobý zájem o naše služby. V letošním roce firma Auto SAS oslaví 25. výročí svého působení na trhu a my pevně věříme, že i tuto složitou situaci na trhu práce zvládneme se ctí.

S přáním všeho nejlepšího v roce 2018

Mgr. Hana Folkmanová, jednatelka společnosti
Jiří Bulva, vedoucí pevného servisu
Tomáš Vereščák, vedoucí pojízdného servisu

Máte-li jakýkoli dotaz ohledně cen a servisních služeb, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit:

PEVNÝ SERVIS:
Jiří Bulva, tel. 777 700 609

POJÍZDNÝ SERVIS:
Tomáš Vereščák, tel. 777 700 604

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.