Zlaté Kosmonosy

01.05.2016

Další vítězství pro naše barvy!

Na 1. máje se utkali kluci z "našeho" týmu na trávníku v dalekých Kosmonosech s opravdu silnými týmy z celé ČR. Obsazení mohlo leckoho vyděsit, ale kluci to zvládli na jedničku! Nenechali se zastrašit a bojovali opět jako lvi!

Hrálo se ve třech skupinách, neboť turnaje se zúčastnilo 18 týmů zvučných jmen. Za všechny jmenujme SK Slavia Praha, FK Pardubice, FK Viktorka Žižkov, FK Dukla Praha, České Budějovice atd. Velkým zážitkem pro malé fotbalisty bylo také setkání s hvězdou - bývalým reprezentantem ČR Milanem Barošem.   

Los určil našim malým borcům velmi silné soupeře, ale kluci se nebojí ničeho a nikoho. Ve své skupině zvítězili bez ztráty jediného bodu a poradili si i s vítězi obou dalších skupin.

Získali další cenné zlato a zkušenosti! Neuvěřitelné nadšení a podpora fanoušků všech zúčastněných týmů za hlasitého doprovodu vuvuzel a bubnů bylo strhujícím zážitkem pro všechny.

Gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů!

Výsledky v naší základní skupině B
SK Solnice – FC Sellier a Bellot Vlašim: 6-2
SK Solnice – FK Pardubice: 3-0
SK Solnice – SK Slavia Praha: 8-2
SK Solnice – FK Viktoria Žižkov: 5-1 

Výsledky ve finálové skupině
SK Solnice – FC Hradec Králové 4-0
SK Solnice – České Budějovice 7-0

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.