Zimní údržba 2018

12.10.2018

Využijte poslední možnosti pronájmu stroje Hako Citymaster na údržbu komunikací v zimní sezóně 2018/2019.

Kontaktujte dispečink pronájmu a dohodněte si podmínky pronájmu na telefonním čísle 777 700 612.

Výhody jsou jednoznačné. Stroj je perfektně připraven k nasazení do sněhu.

Středisko pronájmu S-RENT disponuje několika úklidovými stroji Hako Citymaster, které pronajímá zájemcům na určitou dobu po celý rok.

Oblíbené jsou především pronájmy na jednorázový úklid areálů, a to v jarních měsících pro úklid po náročné zimě nebo naopak na podzim pro úklid spadaného listí.

Málokdo však ví, že úklidové stroje je možné zapůjčit i na zimní sezónu pro úklid sněhu. Tyto pronájmy jsou dohodnuty vždy v předstihu, a to na celou zimní sezónu. Stroje jsou vybaveny podle potřeb nájemce - sypačem, radlicí nebo zimním kartáčem či frézou. Záleží na prostředí, v němž bude stroj pro úklid nasazen.

Nyní máte poslední možnost dohodnout podmínky pronájmu stroje na letošní zimní sezónu na mobilním čísle našeho dispečinku:

dispečink: 777 700 612
e-mail: pronajem(zavinac)autosas.cz

Máte-li svůj úklid pořešen, ale víte o někom, kdo zatím ne, předejte informaci dále.

Leták ke stažení

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.