Zavírací den v Auto SAS

14.06.2017

V pondělí 19. června 2017 budeme mít ZAVŘENO !

Jedeme do hor, abychom upevnili a proškolili náš tým a lépe a rychleji uspokojovali Vaše přání a potřeby!

Zpět budeme zase v úterý 20. června 2017.
Děkujeme za pochopení!

Jsme tu pro Vás každý pracovní den a i když se snažíme vzdělávat i během těchto dní, vždy někdo chybí a nebo musí vyřizovat obchodní či jiné pracovní zálěžitosti.

Proto jednou do roka zavíráme brány (i když nějaká služba je vždy k dispozici pro naléhavé případy) a vyrážíme utužit kolektiv, zvýšit svou odolnost fyzickou i psychickou, poznat jeden druhého i sami sebe a získat další znalosti a zkušenosti.

Věříme, že tento jediný den přinese mnoho i Vám, našim partnerům. Budeme zase o kapku rychlejší, více v pohodě a připravení vyhovět Vašim přáním a potřebám.

Děkujeme za pochopení.

Na shledanou v úterý 20. června 2017 !

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.