Veletrh AMPER 2016

23.02.2016

Děkujeme za Vaši návštěvu našeho stánku!

24. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

AMPER 2016

Kde:  BVV, Brno
Kdy:  15. - 18. března 2016

Počet aplikací, které využívají pro pohon elektrickou energii a tedy trakční akumulátory, neustále stoupá. Akumulátory se v průběhu času zanášejí a snižuje se jejich kapacita.

Máme Vám co nabídnout!

Naše středisko S-bat se specializuje na servis a regeneraci akumulátorů. Na výstavě AMPER 2016 jsme Vám představili veškeré výhody regenerace akumulátorů vysokofrekvenčním pulzním proudem.

Tato patentovaná technologie je velice šetrná nejen k okolnímu prostředí, ale především k akumulátoru samotnému. Vrátíme Vašim akumulátorům život a ušetříme Vaše peněženky a životní prostředí.

Jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše případné dotazy, kontaktujte nás.

O regeneraci se můžete více dozvědět i na našich stránkách www.s-bat.cz nebo z našich prezentacívidea.

Pro veletrh v Brně vznikla také nová brožurka, kde najdete ve zkratce vše, co potřebujete vědět o S-bat.

Bružurka ke stažení (2,05 MB)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.