Utužujeme kolektiv, abychom byli stále lepší...

27.06.2016

V pátek 24.6. jsme nemohli být s Vámi, protože nešel v Solnici proud...

... ale volný den jsme zdaleka nepromarnili.

Věnovali jsme ho budování kolektivu, abychom byli pro Vás, naše obchodní partnery, stále svěží a výkonnější.

Tentokrát jsme se vrhli do vln a zdolali "dravý" proud řeky Orlice. Jeli jsme řeku z Týniště nad Orlicí do Krňovic na 27 vypůjčených lodích.

Cestou jsme zostřovali zrak pohledem do zeleně, vyplavovali negativní energii a utápěli únavový syndrom v nesčetných tůních řeky Orlice.

Vrátili jsme se všichni zdrávi a vcelku, utonula pouze 3 trička, někdo ztratil iluze a náš catering utrpěl krvavé zranění při srážce s lodí. Nehodu přežil a po důkladné zevní dezinfekci rány a vyplacení bolestného v naturáliích (pozn. red. nudlová polévka, svíčková s knedlíkem a borůvkový knedlík s karamelovým přelivem) se vrátil ke své funkci řidiče a děvčete pro všechno.
Milane, děkujeme!

No a tak jsme opět zpět a připraveni plnit Vaše přání a požadavky.

S vodáckým AHOOOOOJ
Váš tým Auto SAS

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.