Tradiční lyžování s Auto SAS

06.02.2019

Také letos jsme se sešli  s našimi významnými partnery a přáteli na oblíbeném večerním lyžování ve ski areálu Hartman v Olešnici v Orlických horách.

Počasí, atmosféra, sníh, občerstvení - vše dopadlo na 1*.

Děkujeme za příjemný podvečer!

Počasí v úterý 5. února 2019 bylo ve ski areálu Hartman v Olešnici v Orlických horách super! Příjemné -2°C, sněhu, guláše i svařeného vína dostatek a na svahu, pod svahem i kolem stánků Hostince u Hubálků bylo veselo.

Těšíme se na další setkávání a spolupráci!

Jsme velmi rádi, že jsme i letos mohli takto poděkovat za spolupráci a prodebatovat nejen témata spojená s naší profesí, ale i navázat či prohloubit přátelské vztahy mezi zaměstnanci Auto SAS a našimi významnými obchodními partnery.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.