Tradiční lyžování je za námi!

19.02.2014

Ačkoli tomu někdo nevěřil - sníh byl! Sice sníh umělý, ale lyžovalo se nám krásně!
Děkujeme Vám, že jste nám i letos dělali společnost v tak hojném počtu.

Porovnáme-li minulé ročníky této tradiční akce, ročníky kdy teploměry ukazovaly až -17°C, pak letošní 4 stupně nad nulou byly určitě příjemné.

Trošku jsme se obávali, zda skalní fanoušci našeho hokeje nedají přednost olympijskému zápasu našich reprezentantů se sousedním Slovenskem, ale nakonec vše dobře dopadlo. Pro lyžování i pro český hokej.

Naši fanoušci dorazili a společné fandění u obrazovky a rychlé zpravodajství provozovatele SKI areálu přispělo ke konečnému vítězství sportu ve všech podobách.

Děkujeme Vám, že jste nám i letos dělali společnosti v tak hojném počtu a těšíme se na příští milé setkání.

Váš tým Auto SAS

Zde si můžete prohlédnout fotografie ze svahu:

A zde si můžete i fotografie stáhnout.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.