Toyota Demo Days 2018 jsou minulostí

10.10.2018

Jubilejní 10. Demo Days Toyota byly zahájeny v magickém datu 10.10.2018.

Toyota představuje to nejlepší ze své široké nabídky.

Letošní Demo Days se nese v duchu nejsilnějších stránek Toyoty „CODE OF TOYOTA“ – moderních technologií, automatizace, bezuličkového skladování nebo správy flotily I_Site.

Jako vždy byl k vidění komplexní průřez obsáhlého sortimentu manipulační techniky, řada novinek i všech klíčových služeb pro moderní štíhlou a bezpečnou logistiku.

U odborné veřejnosti oblíbená akce byla i letos plná informací, trendů, zajímavých vizuálních efektů v binárním kódu evokujících digitalizaci.

Dvoudenní akce proběhla v průmyslové zóně v Rudné (Prologis Park Prague, hala DC6). Zóna je velmi dobře dostupná z dálnice D5. Pokud jste to tedy letos nestihli, určitě můžete zavítat na další. 

TDD navštívilo ve dvou dubnových dnech 2017 přes 800 návštěvníků. Toto číslo je na podobné události pořádané jedinou společností nadprůměrně vysoké a vypovídá o popularitě a přitažlivosti programu, který Toyota pro své partnery a potenciální zákazníky dokáže vždy připravit.

Ve čtvrtek 11.10. se ujal interview s váženými a povolanými hosty přímo ředitel TMHCZ, Jaroslav Žlábek, a témata byla opravdu rezonující odbornou společností: Kam směřuje? a Co dále otevře Průmysl 4.0 v logistice? Pozvání přijali – Prof. Ing. Vladimír Mařík, DrSC, dr. h. c., vedoucí oddělení INTSYS: Inteligentní systémy z ČVUT v Praze, zakladatel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky a Frans Louwarts, Executive Sales Manager Warehousing, Vanderlande Industries B.V.

Pozornosti jistě neunikl nový 6-ti tunový čelní elektrický vozík Toyota Traigo 80 s nosností 6-8 t, který tak zcela naplňuje heslo „Code of Performance“.

K vidění byly celé specializované řady vozíků – od nízkozdvihů až po VNA. Zájemcům o čelní vozíky byly předveny elektriky i spalovací vozíky -aplikace pro specializované provozy a nechyběla ani tradiční Soutěž zručnosti řidičů Toyota CUP. Ti nejlepší praktici v obsluze manipulační techniky změřili svou rychlost a umění bezpečné jízdy o ceny, které kopírovaly téma akce – digitalizaci.

V letošním ročníku Toyota CUP 2018 dominovali zaměstnanci společnosti Mondi Bags Stětí a Mondi Stětí. Výhercům gratulujeme. 

Auto SAS je, jako dealer zn. Toyota, nemohl chybět. Barvy Auto SAS hájili Adam Novotný, Petr Vyčítal a Honzai Voltr, prodejní tým manipulační techniky zn. Toyota.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.