Svahové sekačky Spider

09.06.2017

Deště není málo a tráva utěšeně roste. Pravý ráj pro svahové sekačky Spider.

Svahové sekačky Spider jsou jednou z novinek letošního roku, které jsme si pro Vás připravili.

Nastává čas sekání - proto se rozšířily i řady strojů také u nás v Solnici.

Pro milovníky techniky krásná hračka na dálkové ovládání, pro majitele těžko přístupných svahů s odřenými lokty a modřinami po těle jistě vítaný pomocník.

Hlásíme první prodané kusy, které již příští týden zamíří ke svým novým majitelům.

Tyhle sekačky umí opravdu hodně. Přijeďte se přesvědčit k nám do Auto SAS a rozšiřte řady těch, kteří se již tuto sezónu rozhodli zahájit s novou moderní a výkonnou technikou.

Srdečně Vás zveme k návštěvě a testování během tradičních Předváděcích dnů, které letos připadají na 30. až 31. května, nebo kdykoliv, když budete mít cestu kolem.

Svahové sekačky čekají na Vaše ruce. Přijeďte si je vyzkoušet a otestovat.

Těšíme se na Vás!

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.