Speciální tahač Armanni TPT AC evo

15.04.2016

Takovéto tahače již úspěšně pracují v českých podnicích.

Pro našeho váženého zákazníka jsme u italského výrobce manipulační techniky zajistili speciální tažný vozík.

Základní požadavek zněl na tahač, který by byl schopný utáhnout hned tři druhy vozíků, na kterých jsou manipulovány rozměrné cívky různých parametrů a v různých fázích výroby.

Na základě detailní analýzy a popisu tažného zařízení byl vyroben vozík s na míru upraveným trnem. Stabilitu taženého břemene zajišťují dvě sady dvou robustních koleček.

Manipulace s vozíkem je velmi snadná a jednoduchá. Chodící obsluha pomocí řídicí oje ovládá pohyb vozíku i mechanismus uchopení taženého zařízení, v našem případě vozíku s cívkou.

Více...

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.