S čerty nejsou žerty

05.12.2016

Dnešní den se mějte na pozoru. Hodní budou odměněni, zlobiví mohou skončit v pekle...

U nás už byli.

Něco na tom asi bude. V pekle a v nebi vědí vše!

I to, že v pátek 2. prosince se konal vánoční večírek zaměstanců Auto SAS. Neváhali a využili příležitosti, kdy nás měli pěkně pohromadě, a přišli účtovat.

Nástupu anděla, Mikuláše a čertů předcházelo bilancování z úst vedoucích pracovníků, děkovalo se a blahopřálo letošním kulatým jubilantům a vítali se noví občánci.

A pak to přišlo. Světla pohasla, v kamnech zapraskalo, vzduchem se šířil pach síry...

Čertovská sebranka vlítla do sálu a začala svůj tanec. Mikuláš vytáhl svou knihu hříchů a dobrých skutků a nezbylo živáčka v sále, který by zúčtování unikl.

Nezůstala nit a ani jedno oko suché. Přes množství hříchů byli všichni na světě ponecháni.

Ať už za odměnu, nebo za trest.

Jsme tu! S čistým rejstříkem a pro Vás!

Neváhejte nás kontaktovat, pokud budete potřebovat

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.