Rychlý podzimní úklid s Hako Citymaster

30.10.2019

Ještě než "převlékneme" naši nájemní flotilu Hako Citymaster do zimní výbavy, nabízíme možnost zapůjčení strojů se zametacími kartáči pro jednorázový úklid Vašich areálů.

Neváhejte, čas i počet strojů k pronájmu je omezen.

Pronájem stroje je možné dohodnout na 1 nebo více dnů, záleží na velikosti plochy, kterou chcete zvládnout. Jistě oceníte výkon a jednoduchost obsluhy.

Hako Citymaster 600 vyniká svou kompaktností a poloměrem otáčení 1,39 m. Je skvělým pomocníkem při údržbě parkových cestiček, chodníků apod.

Hako Citymaster 1600 je pak určen pro větší plochy.

Kontaktujte nás pro více informací. Počet strojů nájemní flotily je omezen, proto neváhejte a zajistěte si termín včas.

Kontaktujte nás:

777 700 612

pronajem@autosas.cz

leták ke stažení

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.