Ručně vedený nízkozdvižný vozík CESAB P322

30.09.2015

Finalista o prestižní cenu Awards for Excellence 2015

Moderní design a nový systém řízení, výškově stavitelná řídicí oj. To jsou výhody a vlastnosti vozíku, které byly hlavním důvodem pro nominaci této produktové řady v prestižní soutěži Asociace pro vysokozdvižné vozíky FLTA (Fork Lift Truck Association) v kategorii NOVINKA.

A nyní první exmpláře dorazily do České republiky a byly předány do užívání.

Nízkozdvižné vozíky CESAB P 322 byly vyvinuty pro použití především v těžkých provozech a pro vysoké pracovní nasazení.
Při konstrukci vozíků byl kladen důraz především na dosažení co nejmenších obrysových rozměrů a bezpečnost. Vozíky jsou proto vybaveny externím nabíjecím zdrojem trakčního akumulátoru.

Oboustranné ovládání na řídicí ojce vozíku je zárukou jednoduché manipulace i ve stísněných prostorech.

Numerická klávesnice s kombinací PIN kódu dovoluje individuální nastavení pro jednotlivé řidiče včetně předvolby jízdních profilů. Funkce Creep Speed (zpomalené manévrování) zajistí snížení rychlosti při manipulaci a tím celkově zvyšuje kontrolu nad převáženým materiálem a zároveň bezpečnost při práci s vozíkem.

Stroje přitom odpovídají všem požadavkům kladeným na manipulační techniku. Pro zvýšení aktivní bezpečnosti obsluhy je u všech typů modelové řady zabudován v řídicí ojce bezpečnostní přepínač pojezdu, který při sepnutí aktivuje reverzní pojezd vozíku a zabrání tak případnému přimáčknutí obsluhy. Dalším bezpečnostním prvkem je nouzový vypínač umístěný na karoserii, který v případě nutnosti vypne a zabrzdí vozík.

Více...

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.