Pronájem zametacího stroje

14.10.2015

Podzim je v plném proudu a záplava barevného listí na zemi může ve vlhkém počasí působit jako ledová plocha.

Jako každý podzim i letos svádíme boj. V tomto boji se Vám snažíme pomoci a stejně jako loni přicházíme s nabídkou na zapůjčení výkonného zametacího stroje Hako Citymaster 1200 na dobu potřebnou pro podzimní úklid Vaší obce či areálu.

Pronájem stroje:

1 den ...................... 3.000,- Kč
2 a více dní .......... 2.500,- Kč/den
* uvedené ceny jsou bez DPH

Úklid se zametačem Hako Citymaster 1200 je rychlý, bezprašný a zábavný.

Využijte i letošní podzim krátkodobého pronájmu a ukliďte svou obec, park, areál či sportoviště. Malý, ale výkonný stroj Hako Citymaster je právě pro tyto plochy určen.

Zarezervujte si termín včas, zájem bývá značný a kapacita vozového parku je omezená.

V případě zájmu je možné dohodnout i dopravu na místo určení, příp. dodání stroje i s obsluhou. Podmínky je třeba dojednat, kontaktujte nás na tel. 777 700 612 nebo na e-mailu: pronajem@autosas.cz.

Jsme rádi, že můžeme přispět ke zdravějšímu a krásnějšímu prostředí.

Leták ke stažení (1,01 MB)
Poslat poptávku

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.