PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY A KOLEGYNĚ

12.01.2021

Nový rok přináší nové příležitosti!

ASISTENT/ASISTENTKA SERVISU

Dále hledáme asistentku či asistenta do oddělení servisu strojů. I tato pozice je na plný úvazek, jde o práci v kanceláři. Budete zpracovávat zakázky servisu, fakturovat a provádět další administrativní úkony spojené s činností servisu strojů.

SERVISNÍ TECHNIK - komunální technika/manipulační technika 

Další pozice na plný úvazek. Jako servisní technik budete provádět opravy a údržbu strojů v servisním středisku v Solnici (v případě, že jste absolvent bez zkušeností, pod vedením zkušeného kolegy). Po zapracování v servisním středisku v Solnici je možný i přechod na pojízdný servis, který provádí servis a údržbu manipulační nebo komunální techniky přímo u zákazníka (Královéhradecký a Pardubický kraj).

Máte-li zájem o některou z pozic, volejte 777 700 611 nebo pište na eko(zavinac)autosas.cz.

Podívejte si i na další volné pozice...

O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.