Předváděcí dny Auto SAS

23.10.2014

Děkujeme - díky Vám se akce opět vydařila!

Tradiční předváděcí dny Auto SAS s letopočtem 2014 jsou téměř minulostí. Sluníčko se na nás letos podívat nepřišlo, zato poslalo hojnost svých zástupců - Vás, našich příznivců a přátel.

Je nám ctí poděkovat všem účastníkům za jejich přízeň i za odvahu vyrazit mezi kapkami deště v nevlídném, téměř listopadovém počasí.

Snažili jsme se předvést vše, o čem jsme si mysleli, že by Vás mohlo zajímat. Mezi exponáty nesměl nechybět nejnovější model komunálního nosiče Multicar - M31, ale i jeho starší kolegové - M27, M26 i M25 a řada nástaveb nejen pro nadcházející zimní období - sypače, radlice - ale i cisterny, kartáče atd.

Hitem letošního setkání se staly zametací stroje Hako Citymaster 600 jako nepřehlédnutelná flotila připravená vyrazit do ulic českých obcí. V hale pak na příznivce čisticí techniky čekali další zástupci řady Hako Sweepmaster. 

Zima je za dveřmi a je třeba být připraven - přehlídka rozmetačů posypové soli, radlic a kartáčů v sytě oranžové zaujala každého příchozího.

Vzhledem k nepříliš příznivému počasí se prosklená výstavní hala stala vítaným útočištěm, nejen kvůli teplem sálajícím ohřívadlům a libým vůním linoucím se z bufetového koutku, ale i přehlídkou nových strojů manipulační techniky zn. CESAB od ručně vedených paletových vozíků, přes vysokozvižné ručně vedené vozíky až po elektrické vysokozdvižné vozíky.

Záběr byl opravdu široký a každý měl možnost najít si to své. Nejvíce jsme se těšili na povídání a poznávání se tváří v tvář. Není nad osobní setkání a tradiční utužení obchodních i osobních kontaktů.

A kdo se kapku ohřál, mohl zajít ještě dál. Na cvičném polygonu, na němž většinou trénují budoucí řidiči manipulační techniky, nyní zaujaly výstavní pozice dieselové a LPG vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny a paletové vozíky s širokým portfóliem využití.

Samozřejmě nechyběly ani značky SASPARTS a nejmladší S-bat - náhradní díly, příslušenství a servis trakčních akumulátorů.

Děkujeme ještě jednou za přízeň a těšíme se na další setkání s Vámi. Přijměte pozvání i na budoucí akce a ještě jednou se vraťte do atmosféry předváděcích dnů prohlídkou naší fotogalerie.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.