Předváděcí dny Auto SAS 2019...

31.05.2019

... jsou již minulostí.

Konec května je již naším tradičním termínem setkávání s partnery a zájemci o manipulační a komunální techniku, tento rok to bylo 29. -  30. května 2019.

Děkujeme za příkladnou účast a těšíme se na další setkání s Vámi!

Letošní Předváděcí dny Auto SAS byly premiérou hned pro několik novinek:

Svahová sekačka Spider X-LINER

- poloprofesionální stroj s vynikajícími manévrovacími schopnostmi. X-LINER je nejmenší stroj z modelové řady Spider se záběrem 65 cm a rozměry 98 x 111 x 60 cm.

Svahová sekačka Spider 3-RIDER

Patentovaná platforma 3Rider má skvělou průchodnost terénem a stabilitu ve svahu. Toto předurčuje 3Rider k široké variabilitě použití. 3Rider pracuje ve 2 módech řízení: Car - stroj se chová jako klasická automobilní platforma a Spider - všechna kola stroje se mohou otáčet o 360 stupňů (stejně jako u ostatních strojů Spider).

Vychystávací vozíky JX

jsou velmi jednoduché a intuitivní. Oba modely JX0JX1 jsou konstruované pro použití ve skladech s úzkými uličkami a pro vyskladňování různorodého zboží menších rozměrů a hmotnosti, které nemusí být uskladněno na paletách. Ideální tedy pro vychystávání objednávek e-shopů, pro sklady, zásilkové obchody, maloobchod či prodejny autodílů.

Jejich použití je velmi snadné a především bezpečné.

Velmi vysoký zájem byl o možnost předvedení a vyzkoušení strojů. Prakticky neustále byl některý ze strojů v pohybu. Prohlédněte si několik fotografií u tohoto článku nebo mnohem více v samostatné galerii.

Celá akce byla velmi zdařilá.

Dovolujeme si osobně poděkovat všem příchozím za jejich návštěvu.

Velmi rádi jsme Vás přivítali v našem areálu v Solnici a seznámili Vás se všemi novinkami v naší nabídce.
Věříme, že jste se u nás cítili příjemně a odnesli si s sebou nové poznatky, zkušenosti i nápady a případně i řešení pro Vaše současné i budoucí záměry.

Pro nás jsou setkání s Vámi vždy velmi podnětná a přínosná a těšíme se na další.

Přejeme Vám hodně úspěchů a krásné léto!

Na shledanou se těší Váš tým Auto SAS

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.