POZOR!! Dobrá zpráva pro východní Čechy!

17.01.2017

Bojujete se sněhem a ledovkou a nedaří se Vám to tak, jak si představujete?

Řešení můžete najít nedaleko! V Solnici, okr. Rychnov n.Kn. v areálu firmy Auto SAS s.r.o. jsou připravena k okamžitému odběru.

nová vozidla Multicar M 27 C!

Jsou určena zákazníkům Královéhradeckého a Pardubického kraje, v nichž nabízíme moderní komunální techniku nejen na zimu, ale i k celoročnímu využití.

Uvedená vozidla jsou v provedení třístranný sklápěč, 4x4, s redukční převodovkou a nejsilnější hydraulikou. Pro úklid sněhu si můžete vybrat z nabídky radlic. Skladem jsou radlice příčné i šípové. Vozidla je možné vybavit i sypačem vozovek.

Pro letní období můžeme dodat cisterny, zametače a další nástavby pro různé aplikace.

Nabízená vozidla prodáváme ještě za loňské ceny! Vozidla mají nadstadardní výbavu jako je elektrické stahování oken a ovládání zpětných zrcátek s vyhříváním, autorádio s CD a MP přehrávačem, přídavným osvětlením vpředu i vzadu, dvěma tažnými zařízeními – koule/čep a standardně je dodáváno na zimních pneumatikách.

Kategorie samojízdný pracovní stroj o celkové hmotnosti 3 500 kg, do které jsou vozidla zařazena, dává možnost ovládat špičkový moderní stroj i řidičům, kteří mají řidičské oprávnění skupiny B.
Uvedená kategorie vozidel nepodléhá emisním a technickým kontrolám.

CO VÍCE SI PŘÁT !!! ZÁLEŽÍ POUZE NA VÁS !!!

Zaujala Vás nabídka? Potřebujete další informace? Kontaktujte nás na e-mailové adrese: milan.lukasek@autosas.cz, nebo na telefonicky na mob. +420 777 700 601. Těší se na Vás Milan Lukášek.

Letáček (473 kB)
Více info...

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.