Posilování týmového ducha

04.06.2018

Pátek 8. června 2018 byl ve znamení kol a poznávání blízkého okolí, spolupracovníků i sama sebe.

Ráno bylo v Auto SASu rušno - záplava cyklistů v barevných tričkách a desítky kol různých značek. 

Vyrazili jsme po cyklostezce do nedaleké Lipovky, kde jsme odbočili směrem k horám. Postranními silničkami jsme se dostali k první neplánované zastávce U Mařenky v Panské Habrové.

Sice měli zavřeno, ale když uviděli záplavu žíznivých cyklistů, uvolil se personál načepovat sklenice výbornou limetkovou limonádou a po krátkém zastavení jsme pokračovali dál.

Načerpaná energie se hodila ke zdolání vršku k rychnovskému altánu a pak dál úzkou asfaltkou k silnici na Javornici. Po překonání této překážky jsme už v pohodě mířili ke svému dalšímu cíli - přes Končiny, Hradisko, po krátké pauze a doplnění tekutin a energie v podobě pořádné bagety se šunkou a sýrem, přes Peklo, Helousku a Vamberk do zámeckého parku v Doudlebách nad Orlicí.

Uvítání se osobně ujal pan Petr Dujka, správce zámku a syn paní hraběnky Eleonory, současné majitelky zámku, a tedy přímý potomek rodu Bubnů z Litic.

Zde se výprava rozdělila. První část zamířila pro osvěžení do místní příjemné kavárny, druhá historiemilovná část pak vyfasovala tradiční zámecké pantofle a následovala správce zámku a osobu nejpovolanější - paní průvodkyni - do prvního patra renesančního zámku Doudleby nad Orlicí.

Máme mimořádné povolení k focení ve vnitřních prostorách zámku a užíváme sI příjemného chládku i informací, kterými nás zahrnuje příjemná paní průvodkyně.

Jako malé děti si poslušně leháme na podlahu v další místnosti, abychom si nerušeně vychutnali výklad mytologického výjevu na freskách, objevených snad jen náhodou na stropě doudlebského zámku. Mnohým z nás tato výsada pouze dětských výprav udělala nesmírnou radost a jen ztěžka jsme se zvedali, abychom přešli do další z restaurovaných místností.

Doudlebský zámek je unikátem v mnoha směrech. Z původního vybavení se dochovalo jen málo, ale to, co v současné době může návštěvník spatřit určitě stojí za to.

Po příjemném intermezzu a návštěvě přilehlého Dvorečku s domácím zvířectvem nasedáme znovu na kola a již značně unaveni poledním sluncem se dereme dál.

Čeká nás úsek nejnáročnější! Vystoupat na Vrbici a zazvonit na zvon na rozhledně. Někteří již s dechem nestačí, ale nic nezabrání, aby i poslední z posledních stanul na vyvýšenině s výhledem do dalekého okolí. Podpora týmu nemá mezí a i "keška" zde ukrytá je nalezena.

Po doplnění tekutin a minerálů sedáme opět na kolo, abychom zvládli poslední úsek. Ten nejpříjemnější a nejkratší z celé trasy! Z Vrbice do Kostelecké Lhoty do Hostince U Hubálků je to pořád z kopce.

Pro unavené cyklisty je připraven hodokvas vpravdě velkolepý. Nechybí silný vývar, guláš, smažené řízečky, salátový bar, sladké muffinky ani  čerstvé maso a zelenina z grilu. Zaslouženě se vrháme na voníci pokrmy a začíná ten správný teambuilding.

Po doplnění potřebné energie a vydaných tekutin dojde také na oslavy a poděkování z úst vedení firmy. Zakrojujeme dort a z 25ti let se rázem stává 52. To abychom všechny oslavy stihli!

Děkujeme vedení za uspořádání celé akce, personálu restaurace za příjemnou obsluhu, zákazníkům za trpělivost i všem zúčastněným za energii a prolité tuny potu a slz (většinou od smíchu).

Naplněni novou energií se vracíme zpět do pracovního procesu a jsme tu již zase s Vámi.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.