Nový pomocník pro Město Meziměstí

13.03.2014

V březnu t.r. dorazil do Meziměstí nový pomocník údržby města - Multicar M27 4x4 se zametací nástavbou Trilety MCK

Multicar M27 C je oblíbeným modelem Multicar, ceněný především pro velký výkon nosiče nástaveb, který vhodně doplňuje i vysoký přepravní výkon. Velkou výhodou vozidla je atraktivní poměr ceny a výkonu.

V případě města Meziměstí šlo především o potřebu výkonného vozidla pro údržbu komunikací. Zástupci města hledali pomocníka pro účinné čištění veřejných ploch, na něhož žádali příspěvek v rámci Operačního programu životního prostředí. Žádosti o dotaci s názvem "Snížení imisí - Pořízení čisticí komunální techniky - Meziměstí" bylo vyhověno.

V následném výběrovém řízení zvítězila nabídka společnosti Auto SAS na komunální vozidlo Multicar M27 4x4 s nástavbou samosběrného zametače Trilety MCK. Vozidlo Multicar M27 C je vybaveno výkonnou tříokruhovou hydraulikou včetně čelní upínací desky. Vozidlo takto vybavené se stává univerzálním nosičem pro širší využití v budoucnosti a umožní tak udržovat město v čistotě v každém ročním období.

Pro zametání je určen obrubníkový kartáč na předním rameni a dva zadní kartáče doplněné výkonným vysavačem. Zametené nečistoty jsou strojem odsáty do zásobníku a odvezeny na skládku. Pro omezení prašnosti jsou všechny tři kartáče vybaveny skrápěcím zařízením s nádrží na cca 350 litrů vody. Nástavba je vybavena i ruční sací hadicí pro čištění kanálových šachet.

Hlavní cíl - kvalitní úklid a snížení prašnosti na komunikacích správního obvodu města Meziměstí.

Předání nového stroje do užívání obce přálo i počasí a nový člen města budil zaslouženou pozornost kolemjdoucích.

Přejeme hodně zdaru, spoustu ujetých km bez závad a tuny odklizeného nepořádku!

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.