Novinka: nejsilnější 80 V Traigo

19.07.2018

Nové Traigo nabízí nosnosti 6, 7  a 8 tun a je primárně určeno pro provozy, které vyžadují minimální spotřebu, vysoký výkon, odolnost a přitom velmi dobré manévrovací schopnosti, a to i s nejtěžšími náklady.

Zjistěte víc o nejnovějších modelech Toyota Material Handling Equipment.  

Všechny důležité díly vozíku jsou pečlivě chráněny, vozík lze tedy bez obav používat i ve venkovním prostředí, tedy vlhko ani prach nevadí.

Ač chráněny, přesto jsou všechny tyto komponenty snadno dostupné díky otvoru v protizávaží. Vozík je vybaven ocelovou kabinou, obsluha vozíku je tedy také plně chráněna před nepřízní počasí.

Osmitunový model Toyota Traigo 80V je navíc dostupný také s vyložením těžiště nákladu 900 mm.

Všechny nové modely Traigo 80V jsou vybaveny elektrickým posilovačem řízení pro nižší spotřebu energie a lze je vybavit různými typy baterií, včetně li-ionových. Díky otevřenému šasi lze baterii snadno vyměnit z boku pomocí jiného vozíku.

Vozík je vybaven silným motorem, který zajistí vysokou pojezdovou rychlost i potřebnou stoupavost, proto je možné nové vozíky Toyota Traigo 80V využít i v náročných provozech, které jsou obvykle doménou vozíků se spalovacími motory.

Díky ostrému úhlu natočení zadní nápravy si vozík snadno poradí i v úzkých prostorách.

Velký důraz byl při vývoji vozíku kladen na komfort obsluhy - ocelová kabina je výborně odpružená a také odhlučněná. Sedadlo obsluhy je umístěno značně vysoko, což umožňuje obsluze perfektní výhled na náklad i kolem vozíku. To jistě ocení především nápojářské provozy.

Stantdardně jsou vozíky Toyota Traigo 80V vybaveny systémem ativní stability SAS pro vyšší bezpečnost a stabilitu stroje, který podporuje i vyšší produktivitu obsluhy.

"Standardní výbavou celé řady je správa flotily I_Site, takže je od samého začátku možné vyhodnocovat přesná data o provozu vozíků i fungování jejich řidičů nebo využít rychlý a pružný přístup k informacím ze strany servisu," řekl Craig Walby, Director Product Management TMH Europe.

Více...

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 634
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 613contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.