Nové kategorie e-shopu s náhradními díly

27.03.2018

K již existujícím kategoriím náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku BT, CESAB, DESTA a TOYOTA nyní přibyly další:  

ARMANNI, HYSTER, LINDE a YALE

Navštivte nový e-shop na www.sasparts.cz.

Snažíme se zjednodušit orientaci v náhradních dílech i na manipulační techniku.

Bohužel není v lidských silách kategorizovat přehledně skupiny produktů v této oblasti tak, jak je tomu např. u komunálních vozidel Multicar. Důvod je jednoduchý, náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku se totiž často liší i v jedné modelové řadě. Pro určení správného dílu je třeba znát značku, model, výrobní číslo a rok výroby stroje.

Cílem e-shopu je nabídnout Vám díly, které se nejvíce prodávají nebo je lze použít na více typů strojů. Především se Vám však snažíme ukázat, že díly pro všechny uvedené značky jsou v našem sortimentu a je možné je tedy u nás sehnat.

V e-shopu najdete díly na manipulační techniku, které se prodávají nejčastěji. Postupně však přibývají další a další. U některých nám zatím chybí obrázek, ale postupně fotíme a doplňujeme tak nabídku reálnými fotografiemi.

Pro přesnou specifikaci dílu je ale třeba výše uvedených údajů: musíme znát značku, model, výrobní číslo a rok výroby. Na základě těchto informací Vám naši zkušení operátoři pomohou vytipovat správný díl a nabídnou řešení. 

Jako dlouholetý dodavatel manipulační techniky různých značek a jejich dílů a příslušenství máme k dispozici software a především zkušenosti a potřebné know-how.

Jsme schopni dodat jak originální náhradní díly, tak i aftermarketové, tj. díly, které splňují standardy předepsané výrobcem, ale jsou produkované jinými dodavateli. Je tedy pouze na Vás, pro jaký díl se rozhodnete.

Neváhejte a objednávejte díly pro Vaši manipulační techniku v našem novém e-shopu.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 634
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 613contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.