Nová Multicar M27 Compact

31.07.2017

V pátek 28. července 2017 byla v prostorách hlavního dovozce vozidel zn. Multicar firmy Unikont, představena hned dvě nová vozidla - Multicar M27Compact a Multicar M29.

Byli jsme přitom!

Multicar M27Compact

je novinka ve třídě do 3,5 t a tedy vozidlo vhodné pro uživatele s řidičským oprávněním skupiny B.

Multicar M27Compact v sobě spojuje silný výkon a flexibilitu multifunkčního nosiče nástaveb a transportéru s komfortem a spolehlivostí užitkového vozidla. Je vybaven pětistupňovou převodovkou, servořízením a na přání také klimatizací.

Nová multikára je nabízena ve zcela nové standardní barvě - moderní šedé. Kromě té samozřejmě zůstávají standardní oranžová či bílá nebo jakákoli jiná barva dle vzorníku za příplatek.

Se svou šířkou 1,63 m se vejde všude tam, kde běžné nákladní vozy neprojedou, a jako možný nosič nástaveb je použitelný po celý rok pro všechny možné varianty použití.

Multikára je vybavena motorem o výkonu 55 kW (75 PS) a její celková hmotnost nepřesáhne 3,5 t.

Může být jednoduše a především rychle přestavěna ze spolehlivého transportéru s užitečným zatížením vyšším než 1 t na mnohostranný nosič nástaveb s elektrickým a hydraulickým pohonem.

Komfortní kabina pro dvoučlennou posádku v provedení space-frame s tónovaným panoramatickým čelním sklem, průhledy v bočních dveřích a tudíž perfektním výhledem do okolí i na pracovní nástavby je zárukou bezpečného použití.

V současné době je dostupná pouze s krátkým rozvorem. Na přední nápravě jsou kola zavěšena nezávisle, což je zárukou vyšší stability a bezpečností, zadní náprava je pevná.

Vozidlo je vybaveno ABS a nově také kotoučovými brzdami.

Multicar M29

je kompaktní multifunkční stroj pro použití po 365 dní v roce - pro zametání, sekání, vysávání listí či zimní údržbu. Vše v jednom malém kompaktním stroji s neuvěřitelnými manipulačními vlastnostmi.

Jedná se o nástupce známé Multicar TREMO, nyní ještě lepší, komfortnější a výhodnější. Jde o hydrostatický úzkorozchodný nosič nástaveb vybavený prosklenou vytápěnou kabinou, která umožňuje vynikající výhled do okolí i na pracovní nástavby.

Multicar M29 může být vybavena upínací deskou pro těžší nástavby jako je ramenová sekačka, sněhová fréza apod. nebo bezpečně krytým trojúhelníkem pro upevnění zametacích nástaveb, sekaček, sněhových pluhů apod.

Celková přípustná hmotnost tohoto stroje je nyní 6 t, proto již pro řízení je nutné řidičské oprávnění pro nákladní vozidla.

Je opatřena novým typem náprav a rámu, což umožnilo zvýšit užitnou hmotnost stroje o 500 až 700 kg dle výbavy vozidla.

Díky těmto úpravám může pracovat déle a je tedy ekonomičtější než jeho předchůdce. Vyšší je i možné zatížení náprav, takže je možné použít i těžší  nástavby.

Díky novému rámu je možné stroj snáze zvednout a provést výměnu kol či nasadit sněhové řetězy.

Je vybaven výkonným 4-válcovým motorem odpovídajícím Euro 6, při nižších otáčkách je vyšší krouticí moment, tedy vozidlo je schopné vyvinout větší sílu.

Je tišší a nyní vyráběn stavebnicovým systémem, tj. je možné pořídit základní vozidlo a vybavit přesně podle požadavků a přání.

V současnosti je možné ho dodávat v 8 různých variantách výbavy.

Je vybaveno letním svícením, spolehlivými kotoučovými brzdami na všech 4 kolech a revoluční hydrostatickou ABS.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 634
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 613contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.