Není koště jako koště

30.04.2015

Správné a moderní vybavení je důležité!

Také čarodějky mají své hity!

Hitem letošní sezóny jsou litinové kotlíky černé barvy v elegantním kulatém stylu s křivými nožkami a především nové komfortní koště s náhradními kartáči a nepřekonatelným výhledem.

Ano, jedná se o model Hako Citymaster 600. Pro shromaždiště s travním porostem lze nové koště vybavit sekačkou a pro severněji položená rejdiště pak sněžným pluhem či zimními kartáči. Tichý chod motoru a bezprašnost, tyto vlastnosti jistě ocení "zelené" čarodějky nejen z Hnutí za čistou planetu.

Pro rodiny lze nyní doporučit i větší model Hako Citymaster 1600, pro méně movitější i starší repasované modely.

Speciální balíček je pak zapůjčení stroje Hako Citymaster 1200 přesně na dobu, kterou potřebujete.

S modelem Hako Citymaster jistě budete hvězdou dnešní čarodějné noci.

Letu zdar!

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.