Nejen zlatá sobota, ale i neděle!

26.01.2016

Fotbalové štěstí se kluků opravdu drží..

Protože fotbal prostě miluje a nemůže bez něho být, tým malých fotbalistů se přihlásil i do turnaje v Poličce, i když to znamenalo, že stráví prakticky celý víkend na hřišti. 

Ale změna přece jenom nastala. Trenéři pozměnili trošku sestavu a tak si zahráli i další kluci, kteří včera v České Skalici chyběli.

Sestava SK Solnice:
Štěpán Hlavsa, Koráb Adam, Matuška David, Štěpán Šimon, Pišl Jakub, Kunc Petr, Plocek Václav, Gajda Michal

Hrálo se v krásné moderní hale, turnaje se zúčastnilo 5 družstev, proto se hrálo systémem každý s každým, poté o účast ve finálové skupině a nakonec závěrečné finále.

Úvodní zápas kluci do puntíku plnili pokyny svých trenérů a v pohodě dospěli ke svému cíli - vítězství a zisk prvních cenných bodů.
Solnice –Polička B 6-0

Další zápas nevypadal při nástupu mužstev tak jednoznačně. Většina hráčů na "druhé" straně byla v průměru o půl hlavy vyšší, ale možná právě proto náš tým bojoval tak urputně. V souboji David přemohl Goliáše a získal další vítězství v turnaji.
Solnice – Žďár nad Sázavou 4-0

Třetí zápas byl opravdovým zážitkem. Kluci hráli ve velkém stylu a krásnými přihrávkami si vypracovali řadu brankových šancí a zcela ovládli "palubovku". Zasloužené body!
Solnice –Svitavy 7-0

V posledním zápase ve skupině nastoupily na hrací plochu dva nejlepší týmy a bylo to znát. I když byl náš tým lepší, nebyl schopen dát si gólů a jen těžko se vyrovnával s agresivní, často až brutální hrou soupeře. Přesto to kluci zvládli a dotáhli to do vítězného konce.
Solnice – Polička A

Finálová skupina
Ve finálové skupině na náš tým čekaly oba týmy domácí Poličky. V prvním zápase opět kluci podávali standardně skvělý výkon s krásnými přihrávkami i zakončeními. To už trenérům bylo jasné, že vítězstvím v tomto zápase vlastně vítězí již v celém turnaji, protože se body z předchozích utkání započítavají do celkového hodnocení. Kluky ale ještě čekalo poslední, závěrečné utkání s druhým domácím týmem. Ze zkušenosti již věděli, že to bude utkání plné tvrdých soubojů a rozhodně ne snadné. Nakonec přece jen gól padl a kluci prošli celým turnajem jako vítězný tým.
Solnice – Polička B 3-0
Solnice – Polička A 1-0

Pak již přišlo vyhlášení a rozdílení cen. Kluci zaslouženě dostali zlaté medaile a krásný velký pohár a zakončili tímto velmi úspěšný víkend na halových turnajích, kde ani jednou ze 12 zápasů při skóre 39:1 neprohráli.

Jste super a my jsme hrdí, že hrajete v našich barvách!
Jen tak dál!

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.