Napsali o nás...

18.10.2018

V říjnovém čísle časopisu Komunální technika vyšel článek "Práce v náročném terénu? Hračka!"

Problematikou manipulace s břemeny i v těžkém rozměklém terénu se již nějakou dobu zabýváme. Po vymizení terénních vozíků zn. Desta z českého trhu moc variant, kromě použití traktoru, nebylo.

Řešení už ale existuje - terénní vysokozdvižné vozíky zn. Samuk.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout řešení pro ty, kteří potřebují manipulovat s materiálem i v těžkých terénech. Je to řešení, které jsme sami odzkoušeli a ono funguje.

Samuk Compact 4x4 byl vyvinut právě pro náročné terény a je uzpůsoben tak, aby splňoval veškeré náročné požadavky, které jsou na tento typ stroje Evropskou unií kladeny.

Stále Vás nepřesvědčil? Zkuste ho. Středisko pronájmu S-RENT ve své provozovně v Solnici má jeden terénní vysokozdvižný vozík Samuk Compact 4x4 s nosností 3,5 t ve své nájemní flotile.

Můžete si ho vypůjčit a vyzkoušet.

Celý článek si samozřejmě můžete přečíst zde nebo v časopise Komunální technika 10/2018.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.