Manipulační technika od A do Z

21.01.2019

V lednovém čísle časopisu KOMUNÁLNÍ TECHNIKA se netradičně představuje také technika manipulační.

Představujeme manipulační techniku Toyota i komunální sféře.

Společnost Auto SAS již působí na českém trhu více než 25 let. Za tuto dobu prošla obrovským vývojem. V současnosti zaměstnává 70 lidí a působí na území celé České republiky. Známá čtenářům časopisu Komunální techniky je však jako specialista na komunální stroje.

Hlavním oborem našeho podnikání je však manipulační technika. Pouze 30 % firemních aktivit tvoří komunální sféra a plných 70 % pak manipulační technika.

Hlavním pilířem manipulační techniky je kompetní výrobní výrobní program největšího světového výrobce v oboru, firmy Toyota. Rozsah produktů je velmi široký: od nejjednoduššího ručního paletového vozíku až po čelní vysokozdvižné vozíky s nosností 32 tun. Samostatnou kapitolou jsou stroje pro vybavení skladů, automatické systémy nebo manipulační technika vybavená technologií li-ion.

Prodejní i poprodejní služby probíhají podle standardizovaných procesů certifikace ASEC (After Sales Evaluation & Certification - průběžné hodnocení rozsahu činností organizace týkající se prakticky všech aktivit. ASEC uděluje Toyota členům své dealerské sítě po splnění všech náročných podmínek. Systém garantuje stejnou úroveň služeb všem klientům na celém světě). Auto SAS je jednou z mála privátních společností, které úspěšně prošly touto certifikací, a může oficiálně nabízet nejen produkty, ale i služby skupiny Toyota Material Handling Equipment.

Více v článku...

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.