Malá rozmetadla soli

04.01.2016

Malá rozmetadla - velká pomoc

Zima je tu! Dnes v rádiu hlásili sněhánky a k tomu silný vítr! 

Náledí, ledovka či uježděná vrstva sněhu - důvod, kdy musíme sáhnout k zásobám posypového materiálu. Je-li plocha větší, určitě se vyplatí pomocník, který nám ulehčí práci a důkladně zajistí bezpečný pohyb po kluzkém povrchu.

Jsou to ... rozmetadla soli či jiného posypového materiálu.

Můžete si vybrat z široké nabídky podle velikosti plochy, kterou potřebujete ošetřit.

K dispozici jsou ruční rozmetadla - KRH 01 Matterhorn, KRH 01 E, KRH 02 Mont Blanc nebo KRH 05 Olympus či KRH 06 Olympus Turbo.

Dále jsou v nabídce rozmetadla, která snadno zapojíme za osobní automobil, vysokozdvižný vozík, komunální vozidlo či traktor. Do této kategorie patří KRH 03 Everest nebo KRH 04 Fuji.

Všechna zařízení lze v jiném než zimním období využít např. pro údržbu travnatých ploch granulovaným hnojivem. Záleží jen na Vašem výběru.

Více v letáčku... (1,36 MB) 
KRH 04 Fuji (646 kB)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.