Jaro je opět tady! ...a s ním potřebný jarní úklid

24.03.2017

Úklid je možné zajistit mnoha způsoby. My Vám již po třetí rok nabízíme možnost zapůjčit si výkonný zametací stroj Hako Citymaster pro jednorázový úklid Vašich areálů, parkovišť, parků, měst a obcí.

Jsme přesvědčeni, že výkonný zametací stroj Hako Citymaster šetří čas i peníze. Úklid s jeho pomocí je rychlý, bezprašný a pro obsluhu i velmi pohodlný. A právě proto Vám nabízíme možnost zapůjčení stroje prostřednictvím krátkodobého pronájmu.

Jeho síla a výkonnost Vás přesvědčí, že úklid svěřených ploch může být i zábava.

Stroj s úzkým rozchodem kol je ideální pro zametání chodníků, parkových cestiček i areálů. Hako Citymaster je výkonný, má mnoho další funkcí, včetně vysavače a zásobníku na nečistoty o objemu 1 m3.

"Jarní úklid se zametacím strojem Hako Citymaster"

Využijte naší nabídky a rozšiřte řady našich spokojených klientů.

Cena zápůjčky s vlastní obsluhou:

1 den: ............. 3000 Kč/kalendářní den
2 a více dní: ..... 2500 Kč/kalendářní den

*uvedené ceny jsou bez DPH
**v ceně není zahrnuta spotřeba pohonných hmot
 

Rezervujte si termín pronájmu včas, zájem o služby je značný a kapacita vozového parku je omezená.

V případě zájmu je možné dohodnout i dopravu na místo určení, příp. dodání stroje i s obsluhou.

Jsme velmi rádi, že můžeme přispět i letos ke krásnějšímu a čistšímu prostředí po další náročné zimě a těšíme se na Vaši odpověď.

Dispečink: 777 700 612 
E-mail: pronajem@autosas.cz

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.