Jarní akce na díly pro brzdový systém Multicar

16.04.2019

Další jarní akce našeho e-shopu na www.sasparts.cz je zaměřena na díly pro brzdy vozidel Multicar.

Nakupujte vybrané díly za výhodné ceny až do 31. května 2019.

Jarní svátky i pro brzdy vozidel Multicar

Brzdy jsou na vozidle tou nejdůležitější částí. Cílem další akce týmu SASPARTS budou tedy právě díly brzdového systému vozidel Multicar.

Až do 31. května 2019 můžete nakupovat vybrané díly pro brzdový systém různých modelů Multicar za výhodnější ceny než doposud.

Nakupujte pohodlně a bez stresu on-line v našem e-shopu. Využít můžete i online platbu přes GoPay platební bránu. Pokud zvolíte rychlou online platbu kartou (POZOR, musíte mít povolenu tuto službu u svého účtu a nastaven případně dostatečný limit) a pokud objednáte do 12 hodin dopoledne, pak zboží je odesláno ještě týž den.

Multicar M25

Multicar M26

Multicar M27, M30 Fumo a M31


*Uvedené ceny jsou bez DPH

Leták ke stažení (906 kB)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.