Hledáme šikovné lidi do týmu

28.01.2016

Zastavte se a mrkněte na volné pozice v Auto SAS!

Tohle stojí za přečtení!

Pokud Vy nebo někdo z Vašich známých chcete změnit svůj profesní život, jste tu na správné adrese.

Rozhodli jsme se posílit náš tým na mnoha místech.

Hledáme posily do nového skladu náhradních dílů. Aktuálně máme zájem až o 4 nové tváře. Rád/a se vznášíte ve výškách? Ve skladu jsou regály až 6 m vysoké! Hledáme skladníky, co se nebojí výšek a umějí to s balicím papírem a lepicí páskou! Řídit vysokozdvižný vozík a zakladač Vás naučíme.

Také techniky se prodává hodně a zájem neutuchá. Jste rozený obchodník/obchodnice? Máme pro Vás práci! Prodej komunální a čisticí techniky zn. Multicar a Hako po celém regionu i za jeho hranicemi si žádá dalšího člověka. Neváhejte a získejte si jméno na trhu! 

Jste manuálně zručný/á a nebojíte se ušpinit? Právě pro Vás tu máme pozice

Co si vyberete?

Jste vynikající řidič/ka a cítíte se jako doma na českých silnicích? Umíte řídit vůz s přívěsem? Vše ostatní Vás naučíme! Vaším úkolem bude vozit vysokozdvižné vozíky a pracovní plošiny nájemní flotily našim zákazníkům a od nich a pečovat o svěřenou techniku.

Jsme dobrá parta a hledáme další členy! Neváhejte už ani vteřinu a pošlete nám svůj životopis! Připojte i Vaši představu o své práci u nás a proč právě Vy jste ten pravý/pravá na danou pozici.

Podrobnosti zde.

Moc se těšíme!

Auto SAS s.r.o.
Rychnovská 577
517 01 Solnice

E-mail: jitka.srdinkova@autosas.cz
Tel.: 494 590 100
Fax: 494 590 104

Se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
Pokud nás přesvědčíte, že jste tím pravým kandidátem/kandidátkou, ozveme se a pozveme Vás k osobnímu pohovoru.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.