Hledá se SKLADNÍK

01.07.2016

Máte rád výšky a adrenalin?

Přesně pro Vás je pozice skladníka v našem novém skladu náhradních dílů!

Pokud Vy nebo někdo z Vašich známých chcete změnit svůj profesní život, jste tu na správné adrese.

Práce skladníka v našem skladu náhradních dílů rozhodně není statická a nudná. Během jediné směny vystřídáte hned několik dopravních prostředků a rozhodně se nebudete nudit!

Pokud máte rád/a výšky, pak vězte, že ve skladu jsou regály až 6 m vysoké! Hledáme lidi, co se nebojí výšek, ale také to umějí s balicím papírem a lepicí páskou! Úkolem skladníka je zabalit různé náhradní díly, zkompletovat balík, pečlivě obalit a zajistit je proti poškození při přepravě.

Vše je třeba také evidovat, takže si užijete i práce s počítačem a fotoaparátem.

Máte oprávnění k řízení manipulační techniky? VÝHODA!

Nemáte? Nevadí, řídit vysokozdvižný vozík a zakladač Vás naučíme v našem akreditovaném školicím středisku pro řidiče motorových vozíků!

Jsme dobrá parta a hledáme dalšího člena! Spíše muže, protože některé díly jsou fakt těžké, ale pokud jako žena máte na to uzvednout i těžší břemena, jste vítána. Neváhejte už ani vteřinu a pošlete nám svůj životopis! Připojte i Vaši představu o své práci u nás a proč právě Vy jste ten pravý, nebo pravá, na danou pozici.

Podrobnosti i o dalších volných pozicích najdete zde.

Moc se těšíme!

Auto SAS s.r.o.
Rychnovská 577
517 01 Solnice

E-mail: jitka.srdinkova@autosas.cz
Tel.: 494 590 100
Fax: 494 590 104

Se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
Pokud nás přesvědčíte, že jste tím pravým kandidátem nebo kandidátkou, ozveme se a pozveme Vás k osobnímu pohovoru.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.