Hako Citymaster 1600 doplňuje řadu

04.03.2015

...a není to řada obyčejná. Jedná se o výkonné zametací stroje vhodné zejména pro městské aglomerace.

Hako Citymaster 1600

je nejnovější člen řady Hako Citymaster, který svým výkonem, tichým provozem a osvědčeným systémem pro výměnu nástaveb je ideálním řešením pro údržbu měst, obcí a parků.

Výkonný motor 55 kW, vysoké manévrovací schopnosti a úzký rozchod kol jsou další vlastnosti, které staví stroje Hako Citymaster do první linie při výběru vhodné zametací a čisticí techniky.

Auto SAS jako zástupce značky Hako v Královéhradeckém a Pardubickém kraji nyní nabízí i nejnovější model řady Hako Citymaster 1600 a doplňuje tak chybějící článek v kompletní řadě.

HakoCitymaster_komplet

Demotour Hako Citymaster 1600

Nový člen řady Hako Citymaster  - Hako Citymaster 1600 - bude představen široké veřejnosti při jedinečné akci "Týden s Hako Citymaster". Budete mít možnost prohlédnout si a vyzkoušet novinku s odborným výkladem našeho specialisty pana Milana Lukáška.

Hako Citymaster 1600 stejně jako jeho sourozenci z řady má jen málo konkurence. Přesvědčete se na vlastní oči a přijměte naše pozvání. Termín konání akce bude v nejbližší době upřesněn.

Více informací:
Milan Lukášek, vedoucí prodeje komunální techniky
tel. 777 700 601, e-mail: milan.lukasek@autosas.cz

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.