DZKT 2016

21.09.2016

Již 10. jubilejní ročník tradiční předváděcí akce profesionálních strojů

DZKT = Dny Zahradní a Komunální Techniky - 20. a 21. září 2016 na letišti v Havlíčkové Brodě

jsou místem pro setkání zájemců a fanoušků tohoto druhu profesionální techniky.

A bývá opravdu na co koukat!

Auto SAS s sebou přiveze zástupce techniky, která je pomocníkem vždy a za všech okolností. Nezáleží na stáří, ale na technickém stavu, nadšení a výbavě.

Kdo nás zná, tak ví, že i Multicar M25 může odvádět práci srovnatelnou s nejnovějšími modely. To umíme zařídit!

Nabízíme celou řadu univerzálních nosičů nástaveb od již zmíněné Multicar M25, přes M26, M30 Fumo až po modely současné nabídky koncernu - Multicar M27 a M31 a k nim samozřejmě potřebné nástavby a přídavná zařízení.

Nabízíme ale i univerzální čisticí a zametací stroje zn. Hako - Hako Citymaster 600, 1250 i nejnovější 1600.

Letošní jubilejní 10. ročník je zaměřen, mimo jiné, také na zpracování dřevní hmoty. I v této oblasti najdete naši společnost.

Auto SAS totiž zastupuje českého výrobce techniky na zpracování dřevní hmoty, firmu Laski, a to v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. V nabídce tedy nechybí drtiče, štěpkovače, ale třeba také vysavače nebo frézy na pařezy. Snažíme se nabídnout vše, co můžete v komunální sféře potřebovat.

Podzim je tady, úklid a svoz spadaného listí si žádá nasazení techniky v terénu. Pronájem zametacího stroje může být dobrým řešením.

A zima? Ta už je jen o krůček za dveřmi, takže je nejvyšší čas dohodnout technické prohlídky a přípravu techniky na zimní období - radlice, metače sněhu, frézy.

Kdo se dostavil, jistě neprohloupil. Bylo na co se koukat, bylo o čem povídat.

Děkujeme všem, kdo se v našem stánku na letištní ploše zastavili. 

Těšíme se na Vás při další příležitosti!

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.