Dny zahradní a komunální techniky 2017

29.08.2017

I letos bylo letiště v Havlíčkově Brodě plné silných a zajímavých strojů.

Poprvé jsme zde oficiálně představili terénní vysokozdvižný vozík Samuk široké veřejnosti mimo brány provozovny Auto SAS.

Doposud jsme Samuka představovali pouze v domácím prostředí nebo přímo u zákazníka.

DNY ZAHRADNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKY

5. a 6. září 2017, letiště Havlíčkův Brod  


byly dalším místem, kde jsme mohli terénní vysokozdvižný vozík Samuk představit.

Jedná se o stroj, který od dob Desty v nabídkách dodavatelů manipulační techniky na českém trhu chybí. Rozhodli jsme se doplnit naši nabídku i o tento výkonný model určený do náročných terénů.

Primárně nabízíme stroj v provedení 4x4, tedy s pohonem na všechna čtyři kola s nosností 1,8, 2,5 a 3,5 t. Výhodou je vyšší světlá výška a velká kola s hlubokým dezénem s kyvnou řídicí nápravou, která poskytují vyšší stabilitu při manipulaci s břemeny i v těžkém rozměklém terénu.

Je možné nabídnout i vozíky s nosností 1,8 až 5,0 t v provedení 4x2. Více jsme se rozepsali v článku pro Komunální techniku 8/2017.

V rámci výstavy jsme připomněli všem, že dalším pilířem našeho působení na trhu v České republice jsou i vozidla Multicar. V Královéhradeckém a Pardubickém kraji zastupujeme zn. Multicar novými modely, po celé republice pak nabízíme použitá a repasovaná vozidla a stroje této značky, tedy i modely, které již z výrobního programu vypadly, ale neztrácejí na své oblibě.

Velmi oblíbené byly generální opravy vozidel Multicar M25, které postupně nahrazují novější a neméně oblíbené modely Multicar M26. Nyní tedy nabízíme generální opravy obou těchto modelů. Servis a pravidelné technické kontroly provádíme u všech modelů zn. Multicar, a to nejen v našem servisním středisku v Solnici, ale prostřednictvím naší flotily servisních vozidel i přímo u Vás.

Plán výstavy (2,34 MB)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.