Deionizátor vody HydroPure

12.10.2016

Pro Vaše trakční akumulátory i jiné přístroje můžete nyní použít i čistou vodu z kohoutku namísto tradiční vody destilované!  

Že voda z kouhoutku je příliš tvrdá a obsahuje mnoho látek, které mohou snížit výkon a životnost akumulátoru nebo poškodit přístroj?

Ne tak se systémem HydroPureTM!

HydroPureTM je cenově přijatelná metoda zajištění kvalitního zdroje deionizované vody, a to vždy, když ji potřebujete.

Přístroj snadno nainstalujete v blízkosti vodovodu a pomocí přípojných hadic s rychlospojkami jednoduše a bez použití nářadí připojíte k vodovodnímu řádu.

Vzhledem k tomu, že je systém napájen z vlastního zdroje na dva monočlánky typu D, není závislý na odběru elektrické energie ze sítě a je ho proto možné umístit prakticky kdekoliv.

Voda z vodovodního řádu vstupuje do systému tvořeném speciálním filtrem, který ji zbaví veškerých nežádoucích látek a přizpůsobí ji požadavkům většiny přístrojů, kde se doposud doporučovalo použití destilované vody.

Dobrá zpráva je to i pro uživatele a provozovatele průmyslových trakčních akumulátorů. Filtr pracuje s tlakem vody do 5,5 bar, takže průtok vody je dostatečný pro použití plnicí pistole (lze doobjednat) pro přímé plnění. Pro údržbu trakčních akumulátorů je vhodné systém HydroPureTM vybavit ještě mobilním zásobníkem na deionizovanou vodu.

Použitý filtr neobsahuje žádné toxické látky.

Výstup je vybaven měřičem vodivosti, který nepřetržitě monitoruje vodu na výstupu z deionizátoru a signalizuje, kdy nastane čas pro výměnu filtru či baterie.

Použití deionizátoru znamená snížení nákladů a značné zjednodušení práce!

Více... (537 kB)
Vybavení... (822 kB)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 634
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 613contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.