Další zlatá sobota

25.01.2016

Ani tentokrát naši mladí fotbalisté nezklamali...

I přes počáteční obavy, kdy do turnaje nastoupil nemocemi oslabený tým vše nakonec dobře dopadlo. Kluci bojovali i za své nepřítomné kamarády jako lvi a získali další trofej do své početné sbírky.

Tahle sezóna jim vychází!

Předposlední lednovou sobotu kluci vyrazili do České Skalice, aby se utkali s dalšími týmy mladších fotbalových přípravek. Do turnaje se přihlásilo 8 týmů, hrálo se ve dvou skupinách.

Sestava SK Solnice:
Štěpán Hlavsa, Jenček Adam, Šťovíček Matěj, Štěpán Šimon, Kunc Petr, Plocek Václav, Gajda Michal

Kluci z "našeho" týmu SK Solnice hráli velmi dobře. Do prvního zápasu nastoupili s dobrou náladou a nasazením. Hráli s kluky, s nimiž hodně spolupracují a utkávají se na turnajích i v přátelských utkáních. Oprávněně získali první 3 body.
Solnice – Dobruška 5-0

I další zápas svědli s týmem, který dobře znají z již odehraných zápasů. Oba týmy předvedli krásné výměny i osobní souboje. Bylo na co koukat a výsledek byl důvodem k úsměvu pro všechny naše fanoušky.
Solnice – FC Hradec Králové 3-0.

V dalším zápase se utkali s týmem Velké Jesenice a předvedli, že i oni mohou mít slabší chvilky. Zápas se trenérům moc nelíbil, ale i přes tu "bramboračku", jak to vedení týmu nazývá, se zadařilo a kluci opět vyhráli.
Solnice – Velká Jesenice 1-0

Semifinále
Semifinálové utkání s mančaftem domácí České Skalice bylo už zase pravým fotbalem. Hráči, řádně napravení přednáškou v kabině, předvedli, že hrát opravdu umí a zaslouženě zvítězili i přesto, že soupeř byl na domácí půdě.
Solnice – Česká Skalice 5-0

Finále
Ve finále s jedním z nejlepších týmů východočeského kraje FK Pardubice kluci předvedli opravdu krásný fotbal. Nechyběla rychlost, osobní souboje, kdy soupeři  bojovali o každý centimetr prostoru. První část měli převahu naše barvy, pak se štěstí na chvíli přesunulo na druhou stranu, kdy soupeř vyrovnal na 1:1, ale konec zápasu již patřil zase klukům v bílo-zeleném a výsledek zápasu a vlastně i celého turnajového zápolení byl jasný.
Solnice – Pardubice 2-1

Kluci děkujeme, blahopřejeme a těšíme se na další Vaše výhry!

Skupina A
Dobruška
FC Hradec Králové A
SK Solnice
Sokol Velká Jesenice

Skupina B
Česká Skalice
FC Hradec Králové B
FK Pardubice
MFK Nové Město nad Metují

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.