Další vítězství "našeho" fotbalového týmu

23.11.2015

Hned první turnaj zimní halové sezóny v královéhradecké Třebši byl pro barvy SK Solnice úspěšný.

Zlatá sobota – aneb úspěšné zahájení zimní halové sezóny

V sobotu 21. listopadu odstartoval "náš" fotbalový tým letošní halovou sezonu. První turnaj pro fotbalové přípravky pro hráče s datem narození 2009 se konal v královéhradecké Třebši a pořádal ho místní fotbalový klub ve své moderní sportovní hale s perfektním zázemím a hrací plochou 45x22 m.

Soupeřit se chystalo osm týmů, všechno zvučná jména a navíc zahraniční účast. Hrálo se každý s každým 1x14 minut, takže na kluky čekalo 98 minut tvrdého boje.

A tu je máme - všechny zúčastněné týmy podle abecedy:

FC Hradec Králové
FC Rychnov
FK Pardubice
SK Solnice
Sokol Třebeš
Sokol Újezd
Swidnica A – Polsko
Swidnica B – Polsko

Naši chlapci nastoupili v sestavě: Kunc Petr, Plocek Václav, Šťovíček Matěj, Štěpán Šimon, Koráb Adam, Pišl Jakub, Hlavsa Štěpán, Jenček Adam, Gajda Michal

Každý zápas byl těžký a kluci šli do všech s neuvěřitelným nasazením, přesně plnili pokyny svých trenérů a "pustili" jediný gól. S velkým přehledem zvítězili s konečným skóre 45:1. A jako třešnička na dortu přišlo ocenění Šimona Štěpána nejlepším střelcem turnaje.

Připojujeme se ke všem gratulantům a přejeme celému týmu další úspěchy v tak dobře zahájené zimní halové sezóně!

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.