Další úspěch našich fotbalistů

16.01.2016

Barvy Auto SAS opět na stupních vítězů

V sobotu 16.01.2016 odstartovali členové "našeho" týmu sezónu roku 2016 prvním letošním halovým turnajem fotbalové přípravky za účasti nejlepších týmů královéhradeckého a pardubického kraje.

Turnaj se konal v Chrudimi a zúčastnilo se ho 10 velmi kvalitních týmů. Bohužel se turnaje nemohl kvůli nemoci zúčastnit Šimon Štěpán. Náš tým tedy nastoupil v sestavě: Štěpán Hlavsa, Jenček Adam, Šťovíček Matěj, Zimmer Daniel, Kunc Petr, Plocek Václav, Gajda Michal.

Při zahájení nás čekaly čtyři těžké zápasy ve skupině, k nimž jsme přidali ještě pátý semifinálový a šestý - boj o vítězství.

Probuzení týmu je vždy nejtěžší, zvlášť když kluci musí brzy vstávat, což byl právě případ sobotního turnaje. První zápas se ale vydařil, kluci do puntíku splnili pokyny svých trenérů a zahájili skvělým výsledkem 4:1 s FC Hradec Králové A. Další postup pak byl jen sledem zajímavých akcí a soubojů, kluci makali a výsledek se dostavil. Tady jsou výsledky jejich tažení:

Solnice - FC Hradec Králové A 4:1
Solnice – FC Slovan Havlíčkův Brod A 4:0
Solnice – Slatiňany 3:0
Solnice – MFK Chrudim 3:0

Poslední zápas ve skupině byl opravdu testem. Kluci zažili, co to znamená, když je podpora fanoušků výrazně na straně spoluhráče. Domácí Chrudim neměla šanci. Venda Plocek vzal osud tohoto utkání na svou levačku a za podpory práce celého mančaftu dal krásné tři góly a utkání rozhodl ve prospěch našeho týmu. Pak se jen s napětím čekalo, jak dopadne zápolení ve druhé skupině a který tým bude s námi zápasit o účast ve finále. 

Semifinále

Do předposledního zápasu nastoupil náš tým SK Solnice s MFK Trutnov. Dle slov trenérů šlo o nejhezčí zápas turnaje. Kluci se utkali se zcela novým soupeřem, ale hráli s nasazením a bojovali ze všech sil. Zvládli to a mohli se těšit na poslední zápas dne - finále!

SK Solnice - MFK Trutnov 4:2

Finále

Do finále kluci nastoupili až po 90 minutách čekání s velikým odhodláním nedat se a zvítězit. Drželi krok, ovšem postupem času se projevila únava a následky časného vstávání a kluci se poprvé museli sklonit a přijmout svou první porážku. Prohráli ale se vztyčenou hlavou a výsledné 2. místo v turnaji, pohár a stříbrné medaile získali zcela zaslouženě. I prohry nás posouvají k vítězství!

Solnice – FK Čáslav 0:3

Gratulujeme!

Jen tak dál, kluci, držíme Vám pěsti!

Skupina A
MFK Chrudim
FC Hradec Králové A
FC Slovan Havlíčkův Brod A
SK Slatiňany
SK Solnice

Skupina B
FC Hradec Králové B
FC Slovan Havlíčkův Brod B
FK Pardubice
MFK Trutnov
FK Čáslav

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.