CESAB P300

24.06.2014

Představujeme novinky CESAB jednu po druhé... dnes elektrický ručně vedený nízkozdvižný vozík řady CESAB P300

CESAB P300 - elektrické ručně vedené nízkozdvižné vozíky přináší ideální kombinaci mimořádných manévrovacích schopností a vysokého výkonu.

Můžete volit z mnoha variant - s nosností 2000 nebo 2200 kg a pojezdovou rychlostí až 10 km/h, s bezpečnostními bočními madly, zádovou opěrkou či pevnými ochrannými bočnicemi. Variant nabízí tato řada mnoho přesně pro Vaši konkrétní potřebu. Vozíky jsou díky vysoké pojezdové rychlosti ideální pro operace vyžadující přepravu na dlouhé vzdálenosti nebo pro vysoké nasazení při nakládání a vykládání vozidel.

Díky kompaktním rozměrům je oceníte i v těch nejtěsnějších prostorách. Bezpečnost a pohodlné ovládání pro ještě vyšší produktivitu Vašeho personálu.

Více...

Žádejte více informací, nový P320 či P322 si zaslouží Vaši pozornost. Kontaktujte svého obchodního zástupce:

Petr Vyčítal, 777 700 603
Jan Voltr, 777 700 633

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.