CESAB na veletrhu CEMAT v Hannoveru

22.05.2014

Přinášíme zprávy o novinkách CESAB představených na výstavě CeMAT 2014 v německém Hannoveru

CeMAT 2014

19. - 23. května 2014, Hannover, Německo

  • mezinárodně nejvýznamnější akce oboru intralogistiky
  • nejmodernější řešení manipulace s materiálem
  • komplexní řešení materiálového toku
  • skladová a balicí technika
  • náhradní díly a příslušenství pro manipulační techniku

Auto SAS přináší zprávy o novinkách v široké nabídce manipulační techniky zn. CESAB, člena skupiny Toyota Material Handling.

Tradičně elegantní expozice v bílo-zelené na jižním okraji volné výstavní plochy, řada technických novinek a propracované detaily upoutaly stovky návštěvníků veletrhu. Byli jsme při tom a dovolíme si Vám představit novinky CESAB roku 2014:

Skladová technika

na tomto poli bylo hned několik nových modelů a modelových řad

H210 E

nůžkový paletový vozík s elektrickým zdvihem

P320/P322

nová řada ručně vedených nízkozdvižných vozíků s možností volby rychlosti od 6, přes 8 až po 10 km/h. Dle zvolené rychlosti je vozík vybaven bezpečnostními prvky jako jsou postranní madla či bočnice plošiny pro stojící obsluhu. Při konstrukci vozíku byl kladen velký důraz na ergonomii vozíku. Pro osoby menšího, nebo naopak většího vzrůstu bude velkou výhodou nastavitelná výška podlahy.

R112/R114/R116

zcela nová řada retraků. Za přijatelnou cenu získáte stabilní, robustní stroj a pro obsluhu komfortní vozík. Vynikající výhled, snadná obsluha.

ČELNÍ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

CESAB  na svém stánku představil zástupce čelních vysokozdvižných vozíků v různých výkonových řadách a provedeních. Premiéru zde měl zcela nový vozík, doplňující řadu B600,

B640/B645/B650

čelní vozíky této řady by měly plně nahradit oblíbenou řadu vozíků Mak. Nový design, nové možnosti, velký důraz na ergonomii. To vše můžeme očekávat od nových vozíků, které by měly vstoupit na trh na podzim roku 2014.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.