CESAB je finalistou v soutěži o prestižní ocenění Asociace FLTA

20.02.2015

Cesab se stal jedním z nadějných finalistů v soutěži o prestižní ocenění Asociace pro vysokozdvižné vozíky FLTA (Fork Lift Truck Association) Awards for Excellence 2015.

Nízkozdvižné elektrické vozíky Cesab řady P300 se dostaly do úzkého výběru v jedné z nejprestižnější a nejvyhledávanější kategorii – NOVINKA, a to díky průkopnickému řešení řízení zahrnujícímu výškově stavitelnou řídicí oj.

Udílením cen v soutěži, která je jednou z největších událostí ve světě manipulační techniky ve Velké Británii, podporuje a odměňuje asociace FLTA ta nejlepší řešení v oblasti průmyslového odvětví manipulace s materiálem.

Vlastní udílení cen proběhlo 28. února 2015 v Mezinárodním centru Shropshire za účasti hostů z Velké Británie, ostatní Evropy a Dálného Východu.

Vítězové vzešly z veřejného hlasování, které probíhalo na webových stránkách asociace. Zde mohli všichni návštěvníci stránek a příznivci manipulační techniky hlasovat pro „svého“ favorita hned ve čtyřech kategoriích.

John McCranor, generální ředitel Cesab Material Handling UK řekl: „Jako zástupci značky CESAB, která neustále zlepšuje své renomé v celé Velké Británii, jsme nadšeni, že bylo uznáno řešení řízení vozíků řady P300 jako potenciální vítěz v kategorii NOVINKA. Jsme přesvědčeni, že nízkozdvižný vozík CESAB P300 je hoden tohoto ocenění s jeho vynikajícími jízdními vlastnostmi a vylepšenou ergonomií pro všechny operátory bez rozdílu. Tyto vlastnosti vozíku pomáhají zvyšovat produktivitu a zvyšují bezpečnost ve skladech."

Výškově stavitelná řídicí oj nízkozdvižných elektrických vozíků řady P300 umožňuje nastavit výšku řídicí oje na míru každého operátora velmi jednoduše, stisknutím jediného tlačítka bez nutnosti použití speciálních nástrojů.

Finálový večer je za námi a dnes je již jasné, že naše želízko v ohni sice nezvítězilo ve své kategorii, ale rozhodně se neztratilo. Naši vývojáři nespí a pracují na dalším vylepšení. Třeba právě ono stane na pomyslných stupních vítězů Awards for Excellence 2016.

Více o soutěži i slavnostním večeru si můžete přečíst na stránkách FLTA.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.